Zomerrooster 2018

Zomerrooster 2018

Dit rooster is geldig van 25 juni tot en met 12 augustus

De reguliere openingstijden gelden voor het USC en de USC Fitness. Alleen op zaterdagen is het USC slechts geopend tot 17.30 uur tijdens het zomerrooster.

PlexFit is doordeweeks geopend van 09.00 - 14.00 uur en in het weekend van 12.30 - 17.30 uur.

Circuittrainingen in PlexFit
Maandag tot en met vrijdag van 09.30 - 10.30 en 12.00 - 13.00 uur
Zaterdag en zondag van 13.30 - 14.30 uur.

Van 13 augustus tot en met 19 augustus is de EL CID week en zijn er geen lessen.

week 26 week 27 week 28 week 29 en 30 week 31 en 32
25/6 tm 1/7 2/7 tm 8/7 9/7 tm 15/7 16/7 tm 29/7 30/7 tm 12/8
Maandag Start Eind Locatie Locatie Locatie Locatie Locatie Docent
HIIT-rate 13:00 14:00 Fitness Fitness Fitness Fitness Fitness
Bodyshape 17:00 18:00 Zaal B Zaal B Zaal B Zaal B Zaal B Melissa
Club Power 17:00 18:00 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Hatha Yoga 17:00 18:00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva/Aurora
Bootcamp Classic 17:30 18:30 geen les geen les geen les Sporthal Sporthal Reinier
Boksen 18:00 19:00 Zaal B Zaal B Zaal B Zaal B Zaal B Jan
Club Power 18:00 19:00 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Melissa
Poweryoga 18:00 19:00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva/Aurora
Spinning 18:00 19:00 Spinningzaal Spinningzaal Spinningzaal Spinningzaal Spinningzaal Kathelijne
Club Battle 19:00 20:00 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Yin Yoga 19:00 20:00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva/Aurora
Zumba 19:00 20:00 Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal
Gladiator 20:00 21:00 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Pilates 20:00 21:00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva
Kizomba 20:00 22:00 Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal
LUSV basketball 20:00 22:00 Zaal B Zaal B Sporthal Sporthal Sporthal
Frisbee Panic 20:00 20:00 nvt Voetbalveld Voetbalveld Voetbalveld Voetbalveld
Frisbee Panic 21:00 23:00 Voetbalveld nvt nvt nvt nvt
Dinsdag Start Eind Locatie Locatie Locatie Locatie Locatie Docent
Club Power 17:00 18:00 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Eva
Yin Yoga 17:00 18:00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal Anne/Aurora
Bodyshape 18:00 19:00 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A
Club Yoga 18:00 19:00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva/Aurora
Jiu Jitsu 18:30 20:00 Budozaal Budozaal Budozaal Budozaal Budozaal
Spinning 19:00 20:00 Spinningzaal Spinningzaal Spinningzaal Spinningzaal Spinningzaal Eva
Zumba 19:00 20:00 Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Susana/Desi
Rugby Training LSRG 19:00 21:00 Rugbyveld geen training geen training geen training Rugbyveld
SKC Volleybal 20:00 22:00 Zaal A en B Zaal A en B Sporthal Sporthal Sporthal
Training Football Factory 21:00 22:30 Voetbalveld Voetbalveld Voetbalveld geen training Voetbalveld
Woensdag Start Eind Locatie Locatie Locatie Locatie Locatie Docent
Club Yoga 9:15 10:15 MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva/Aurora
Core training 10:15 10:45 MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva/Aurora
Boksen 17:00 18:00 Zaal B Zaal B Zaal B Zaal B Zaal B Jan
Jumping 17:00 18:00 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Gladiator 18:00 19:00 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Poweryoga 18:00 19:00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal Lisa
Bodyshape 19:00 20:00 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Poweryoga 19:00 20:00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal Lisa
Training Hockey Thor 19:00 22:00 Hockeyveld Hockeyveld Hockeyveld Hockeyveld Hockeyveld
Training Football Factory 19:30 21:00 Voetbalveld Voetbalveld Voetbalveld Voetbalveld Voetbalveld
Polefitness trainingsuur 20:00 21:00 Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Kathelijne
Raja Yoga 20:00 21:15 MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal Kries
LUSV Badminton 20:00 22:00 Zaal A Zaal A Sporthal Sporthal Sporthal
Leidance Social Dancing 20:00 20:00 geen les Zaal B Zaal A Zaal A Zaal A
Donderdag Start Eind Locatie Locatie Locatie Locatie Locatie Docent
Core training 18:00 18:30 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Melissa
Hip hop 18:00 19:00 Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Claudia
Club Battle 18:30 19:30 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Melissa
Moderne dans 19:00 20:00 Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Claudia
Club Power 19:30 20:30 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Melissa
Jiu Jitsu 19:30 21:00 Budozaal Budozaal Budozaal Budozaal Budozaal
Frisbee Panic 19:30 21:00 geen training geen training geen training Voetbalveld Voetbalveld
LUSV basketball 20:00 22:00 Zaal B Zaal B Sporthal Sporthal Sporthal
Training Football Factory 21:00 22:30 Voetbalveld Voetbalveld geen training geen training Voetbalveld
Vrijdag Start Eind Locatie Locatie Locatie Locatie Locatie Docent
Pilates 9:15 10:15 MF Zaal geen les MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva/Felix
Core training 10:15 10:45 MF Zaal geen les MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva/Felix
HIIT-rate 13:00 14:00 Fitness Fitness Fitness Fitness Fitness
Bootcamp Classic 17:30 18:30 geen les geen les geen les Sporthal Sporthal Reinier
Poweryoga 18:00 19:00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal Felix
Training Rugby LSRG 19:00 21:00 Rugbyveld geen training geen training geen training Rugbyveld
Zaterdag Start Eind Locatie Locatie Locatie Locatie Locatie Docent
Spinning 9:30 10:30 Spinningzaal Spinningzaal Spinningzaal Spinningzaal Spinningzaal Eva
Zumba 10:00 11:00 Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Annemiek
Club Power 10:30 11:30 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Eva
Pilates 11:00 12:00 Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Danszaal Annemiek
Zondag Start Eind Locatie Locatie Locatie Locatie Locatie Docent
Poweryoga 9:30 10:30 MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal MF Zaal Lisa
Bootcamp 10:00 10:30 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A
Core training 10:30 11:00 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A
Bodyshape 11:00 11:30 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A
HIIT-rate 11:00 12:00 Fitness Fitness Fitness Fitness Fitness
Core training 11:30 12:00 Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A Zaal A

Sport een keer gratis.

Vul je naam in

Download Coupon