Zomerrooster 2019

Zomerrooster 2019

Dit rooster is geldig van 24 juni tot en met 11 augustus

De reguliere openingstijden gelden voor het USC en de USC Fitness. Alleen op zaterdagen is het USC slechts geopend tot 17.30 uur tijdens het zomerrooster.

PlexFit is doordeweeks geopend van 09.00 - 14.00 uur en in het weekend van 12.30 - 17.30 uur.

Circuittrainingen in PlexFit
Maandag tot en met vrijdag van 09.30 - 10.30 en 12.00 - 13.00 uur
Zaterdag en zondag van 13.30 - 14.30 uur.

Van 12 augustus tot en met 18 augustus is de EL CID week en zijn er geen lessen.

Versie 24 mei 2019

week 26 en 27 week 28 t/m 32
24 juni t/m 7 juli 8 juli t/m 11 augustus
Maandag Tijd Locatie Locatie Docenten
Club power 17.00-18.00 Zaal A Zaal A Kathelijne
Bootcamp (outdoor) 17.00-18.00 Zaal B / Outdoor Zaal B / Outdoor Joshua
Hatha yoga 17.00-18.00 MF Zaal MF Zaal Aurora
Club power 18.00-19.00 Zaal A Zaal A Kathelijne
Boksen 18.00-19.00 Zaal B Zaal B Jan
Power yoga 18.00-19.00 MF Zaal MF Zaal Aurora
Spinning 18.00-19.00 Spinningzaal Spinningzaal Ryan
Bootcamp classic 18.00-19.00 Geen les Sporthal (8 juli geen les) Reinier
Gladiator 19.00-20.00 Zaal A Zaal A Kathelijne
Yin yoga 19.00-20.00 MF Zaal MF Zaal Aurora
Zumba 19.00-20.00 Danszaal Danszaal Joshua
Jumping 20.00-21.00 Zaal A Zaal A Kathelijne
Pole Fitness Trainingsgroep 20.00-21.00 Danszaal Danszaal geen docent
LUSV basketbal 20.00-22.00 Zaal B (+ A van 21u) Sporthal geen docent
Panic 20.00-22.00 Voetbalveld Voetbalveld geen docent
week 26 en 27 week 28 t/m 32
24 juni t/m 7 juli 8 juli t/m 11 augustus
Dinsdag Tijd Locatie Locatie Docenten
Club power 17.00-18.00 Zaal A Zaal A Joshua
Yin yoga 17.00-18.00 MF Zaal MF Zaal Aurora
Bootcamp 18.00-19.00 Zaal A Zaal A Joshua
Power yoga 18.00-19.00 MF Zaal MF Zaal Aurora
Aerial vrije training 18.00-20.00 Zaal B Zaal B geen docent
Zumba 19.00-20.00 Danszaal Danszaal Susana/Joshua/Desi
Spinning 19:00-20:00 Spinning Spinning Ryan
Jiu Jitsu 19.30-21.00 Budozaal Budozaal Hugo
Ballet 21:00-22:00 Budozaal Budozaal Esther/Rosanne
SKC volleybal 19.00-22.00 Zaal A (+ B van 20u) Sporthal geen docent
LSRG 19.00-21.00 Rugbyveld (25 juni geen training) Rugbyveld geen docent
week 26 en 27 week 28 t/m 32
24 juni t/m 7 juli 8 juli t/m 11 augustus
Woensdag Tijd Locatie Locatie Docenten
Club yoga 9.15-10.15 MF Zaal MF Zaal Kathelijne
Core training 10.15-10.45 MF Zaal MF Zaal Kathelijne
Jump & Shape 17.00-18.00 Zaal A Zaal A Kathelijne
Boksen 17.00-18.30 Zaal B (26 juni tot 18.00 uur) Zaal B Jan
Power yoga 18.00-19.00 MF Zaal MF Zaal Lisa/Aurora
Gladiator 18.00-19.00 Zaal A Zaal A Kathelijne
Club Step 18:30-19:30 26 juni geen les, 3 juli zaal B Zaal B Melissa
Club Battle 19.00-20.00 Zaal A Zaal A Kathelijne
Power yoga 19.00-20.00 MF Zaal MF Zaal Lisa/Aurora
Raja yoga 20.00-21.15 MF Zaal MF Zaal Kries
Leidance les 20.00-21.00 26 juni geen les, 3 juli Danszaal Danszaal geen docent
Leidance social dancing 21.00-23.00 Geen les Danszaal (17 en 31 juli geen les) geen docent
LUSV Badminton 20.00-23.00 Zaal A (3 juli ook Zaal B) Sporthal geen docent
Thor Hockey 19.00-22.00 Hockeyveld Hockeyveld geen docent
Football Factory 19.00-22.30 Voetbalveld Voetbalveld geen docent
week 26 en 27 week 28 t/m 32
24 juni t/m 7 juli 8 juli t/m 11 augustus
Donderdag Tijd Locatie Locatie Docenten
Club Step 17.00-18.00 Zaal A Zaal A (11 juli geen les) Melissa
Chakra yoga theorie cursus 18.00-19.00 MF Zaal MF Zaal (8 augustus geen les) Aurora
Core training 18.00-18.30 Zaal A Zaal A Melissa
Hip hop 18.00-19.00 Danszaal Danszaal Carla/Esther/Rosanne
Aerial vrije training 18.00-20.00 Zaal B Zaal B geen docent
LSRG 18.00-20.00 geen training Rugbyveld (vanaf 18 juli) geen docent
Club battle 18.30-19.30 Zaal A Zaal A Melissa
Moderne dans 19.00-20.00 Danszaal Danszaal Carla/Esther/Rosanne
Club power 19.30-20.30 Zaal A Zaal A Melissa
Jiu Jitsu 19.30-21.00 Budozaal Budozaal Hugo
LUSV basketbal 20.00-22.00 Zaal B (+ A van 20:30) Sporthal geen docent
Panic 20.00-22.00 Voetbalveld Voetbalveld geen docent
week 26 en 27 week 28 t/m 32
24 juni t/m 7 juli 8 juli t/m 11 augustus
Vrijdag Tijd Locatie Locatie Docenten
Pilates 9.15-10.15 MF Zaal MF Zaal Felix
Bootcamp classic 18.00-19.00 Sporthal Sporthal Reinier
Core 19:00-19:30 Sporthal Sporthal Reinier
Power yoga 18.00-19.00 MF Zaal MF Zaal Myrthe
LSRG 19.00-21.00 Rugbyveld Rugbyveld geen docent
week 26 en 27 week 28 t/m 32
24 juni t/m 7 juli 8 juli t/m 11 augustus
Zaterdag Tijd Locatie Locatie Docenten
Spinning 9.30-10.30 Spinning Spinning Esther
Zumba 10.00-11.00 Danszaal Danszaal Carla/Daniella
Club power 10.30-11.30 Zaal A Zaal A Esther
Pilates 11.00-12.00 MF Zaal MF Zaal Felix
week 26 en 27 week 28 t/m 32
24 juni t/m 7 juli 8 juli t/m 11 augustus
Zondag Tijd Locatie Locatie Docenten
Power yoga 9.30-10.30 MF Zaal MF Zaal Felix
Club battle 10.00-10.30 Zaal A Zaal A Dora
Aerial vrije training 10.00-12.00 Zaal B Zaal B geen docent
Core training 10.30-11.00 Zaal A Zaal A Dora
Bodyshape 11.00-11.30 Zaal A Zaal A Dora
Core training 11.30-12.00 Zaal A Zaal A Dora

Sport een keer gratis.

Vul je naam in

Download Coupon