Sportrooster 2021-2022

Sportrooster 2021-2022

Concept sportrooster 2021/2022. Dit rooster is onderhevig aan wijzigingen en er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Versie 1.

Dit rooster start op 6 september 2021

Dag Sport Begin Eind Locatie
Maandag Virtual Spinning 8:15 8:45 Spinningzaal
Maandag Virtual Spinning 9:30 9:55 Spinningzaal
Maandag Circuittraining Plex-Fit 10:10 11:10 Plex-Fit
Maandag Virtual Spinning 12:00 12:55 Spinningzaal
Maandag Zumba 17:00 17:55 Danszaal
Maandag Club Power 17:00 17:55 Zaal A
Maandag SKC Volleybal Training 17:00 18:25 Sporthal Links
Maandag Bodyshape 17:10 18:05 Zaal B
Maandag Bokstechniek beg. 17:10 18:05 MF zaal (blok 1)
Maandag Zumba 18:00 18:55 Danszaal
Maandag Club Power 18:00 18:55 Zaal A
Maandag Training FF 18:00 19:25 Voetbal/Rugbyveld links
Maandag Training FF 18:00 19:25 Voetbal/Rugbyveld rechts
Maandag Boxing 18:10 19:35 Zaal B
Maandag Power Yoga 18:10 19:05 MF zaal
Maandag Spinning 18:15 19:10 Spinningzaal
Maandag Circuittraining Plex-Fit 18:20 19:20 Plex-Fit
Maandag Training Leicrosse D1 18:30 20:00 Hockeyveld links
Maandag Training Leicrosse D2 18:30 20:25 Hockeyveld rechts
Maandag SKC Volleybal Training 18:30 19:55 Sporthal Links
Maandag SKC Volleybal Training 18:30 19:55 Sporthal Rechts
Maandag Salsa Beginners 19:00 19:55 Danszaal (blok 1)
Maandag Gladiator 19:00 19:55 Zaal A
Maandag Hatha Yoga
(Asana Technique)
19:10 20:05 MF zaal
Maandag Virtual Spinning 19:30 20:25 Spinningzaal
Maandag Training FF 19:30 20:55 Voetbal/Rugbyveld links
Maandag Training FF 19:30 20:55 Voetbal/Rugbyveld rechts
Maandag Core Training 19:40 20:05 Zaal B
Maandag Salsa Semi-Advanced 20:00 20:55 Danszaal (blok 1)
Maandag Jumping 20:00 20:55 Zaal A
Maandag Leicrosse D1 vrije training 20:00 20:25 Hockeyveld links
Maandag SKC Volleybal Training 20:00 21:25 Sporthal Links
Maandag LUSV Basketball training 20:00 21:25 Sporthal Rechts
Maandag Polefitness All Levels 20:10 21:05 Zaal B (blok 1)
Maandag Yin Yoga 20:10 21:05 MF zaal
Maandag Salsa Leidance 21:00 21:55 Danszaal
Maandag Jumping 21:00 21:55 Zaal A
Maandag Training Panic Frisbee 21:00 22:55 Voetbal/Rugbyveld links
Maandag Training Panic Frisbee 21:00 22:55 Voetbal/Rugbyveld rechts
Maandag SKC Volleybal Training 21:15 22:45 Zaal B
Maandag LUSV Basketball training 21:30 22:55 Sporthal Links
Maandag LUSV Basketball training 21:30 22:55 Sporthal Rechts
Dinsdag Circuittraining Plex-Fit 8:00 9:00 Plex-Fit
Dinsdag Virtual Spinning 8:15 8:45 Spinningzaal
Dinsdag Power Yoga 9:00 9:55 MF zaal
Dinsdag Virtual Spinning 9:30 9:55 Spinningzaal
Dinsdag Circuittraining Plex-Fit 10:20 11:20 Plex-Fit
Dinsdag Virtual Spinning 12:00 12:55 Spinningzaal
Dinsdag Club Battle 17:00 17:55 Zaal A
Dinsdag Club Power 17:10 18:05 Zaal B
Dinsdag Spinning 17:15 18:10 Spinningzaal
Dinsdag Twerk Dance 17:45 18:40 Budozaal
Dinsdag Pilates 17:45 18:40 MF zaal
Dinsdag Zumba 18:00 18:55 Zaal A
Dinsdag LSRG Training 18:00 19:25 Voetbal/Rugbyveld links
Dinsdag Keeperstraining FF 18:00 19:25 Voetbal/Rugbyveld rechts
Dinsdag Club Power 18:10 19:05 Zaal B
Dinsdag Spinning 18:15 19:10 Spinningzaal
Dinsdag Circuittraining Plex-Fit 18:30 19:30 Plex-Fit
Dinsdag SKC Volleybal Training 18:30 19:55 Sporthal Links
Dinsdag SKC Volleybal Training 18:30 19:55 Sporthal Rechts
Dinsdag Jiu Jitsu Beginners 18:45 19:40 Budozaal
Dinsdag Raya Yoga 18:50 20:05 MF zaal
Dinsdag Jumping 19:00 19:55 Zaal A
Dinsdag Thor DJ1=D2 19:00 20:25 Hockeyveld links
Dinsdag THOR Trainingsleden 19:00 20:25 Hockeyveld rechts
Dinsdag Zumba 19:10 20:05 Zaal B
Dinsdag Virtual Spinning 19:30 20:25 Spinningzaal
Dinsdag Training FF H1 selectie 19:30 20:55 Voetbal/Rugbyveld links
Dinsdag Training FF H2 selectie 19:30 20:55 Voetbal/Rugbyveld rechts
Dinsdag Jiu Jitsu Advanced 19:45 21:00 Budozaal
Dinsdag Vrij zwemmen 19:45 21:00 De Zijl Recreatiebad
Dinsdag X-Core 20:00 20:55 Zaal A
Dinsdag SKC Volleybal Training 20:00 21:25 Sporthal Links
Dinsdag SKC Volleybal Training 20:00 21:25 Sporthal Rechts
Dinsdag LUSV Basketball training 20:15 21:40 Zaal B
Dinsdag Thor D1 20:30 21:55 Hockeyveld links
Dinsdag THOR Trainingsleden 20:30 21:55 Hockeyveld rechts
Dinsdag LSRG H1 Training 21:00 22:30 Voetbal/Rugbyveld links
Dinsdag LSRG D1 Training 21:00 22:30 Voetbal/Rugbyveld rechts
Dinsdag Kick Boxing Basic training+pads 21:05 22:00 Budozaal
Dinsdag SKC Volleybal Training 21:15 22:40 Zaal A
Dinsdag SKC Volleybal Training 21:30 22:55 Sporthal Links
Dinsdag SKC Volleybal Training 21:30 22:55 Sporthal Rechts
Dinsdag Kick Boxing Partnertraining 22:00 22:55 Budozaal
Woensdag Circuittraining Plex-Fit 8:00 9:00 Plex-Fit
Woensdag Virtual Spinning 8:15 8:45 Spinningzaal
Woensdag Yin Yoga 9:00 9:55 MF zaal
Woensdag Circuittraining Plex-Fit 10:20 11:20 Plex-Fit
Woensdag Virtual Spinning 12:00 12:55 Spinningzaal
Woensdag Zumba 17:00 17:55 Danszaal
Woensdag Bodyshape 17:00 17:55 Zaal A
Woensdag Zaalvoetbal Unit 1 17:00 18:30 Sporthal
Woensdag Boxing 17:00 17:55 Zaal B
Woensdag Pilates 17:10 18:05 MF zaal
Woensdag Training Panic Frisbee 17:45 19:15 Voetbal/Rugbyveld links
Woensdag Training Panic Frisbee 17:45 19:15 Voetbal/Rugbyveld rechts
Woensdag Modern Dance 18:00 18:55 Danszaal
Woensdag Gladiator 18:00 18:55 Zaal A
Woensdag THOR DJ2=D3 18:00 19:25 Hockeyveld links
Woensdag THOR DJ3 18:00 19:25 Hockeyveld rechts
Woensdag Club Power 18:10 19:05 Zaal B
Woensdag Power Yoga 18:10 19:05 MF zaal
Woensdag Circuittraining Plex-Fit 18:30 19:30 Plex-Fit
Woensdag SKC Volleybal Training 18:30 19:55 Sporthal Links
Woensdag SKC Volleybal Training 18:30 19:55 Sporthal Rechts
Woensdag Zumba 19:00 19:55 Zaal A
Woensdag X-Core 19:00 19:55 Danszaal
Woensdag Club Power 19:10 20:05 Zaal B
Woensdag Yin Yang Yoga 19:10 20:05 MF zaal
Woensdag THOR 1 Bedrijfshockey 19:30 20:55 Hockeyveld links
Woensdag THOR 2 Bedrijfshockey 19:30 20:55 Hockeyveld rechts
Woensdag Virtual Spinning 19:30 20:25 Spinningzaal
Woensdag Training FF 19:30 20:55 Voetbal/Rugbyveld links
Woensdag Training FF 19:30 20:55 Voetbal/Rugbyveld rechts
Woensdag Ballroom Dancing Beginners 20:00 20:55 Danszaal (blok 1)
Woensdag BSC Badminton Training 20:00 20:55 Sporthal Links
Woensdag BSC Badminton Training 20:00 20:55 Sporthal Rechts
Woensdag SKC Volleybal Training 20:05 21:30 Zaal A
Woensdag Polefitness All Levels 20:10 21:05 Zaal B (blok 1)
Woensdag Ballroom Dancing Half Advanced 21:00 21:55 Danszaal (blok 1)
Woensdag THOR DJ4 21:00 22:25 Hockeyveld links
Woensdag BSC Badminton Training 21:00 21:55 Sporthal Links
Woensdag BSC Badminton Training 21:00 21:55 Sporthal Rechts
Woensdag Training FF 21:00 22:25 Voetbal/Rugbyveld links
Woensdag Training FF 21:00 22:25 Voetbal/Rugbyveld rechts
Woensdag SKC Volleybal Training 21:35 23:00 Zaal A
Woensdag Ballroom Dancing Advanced 22:00 22:55 Danszaal
Woensdag BSC Badminton Training 22:00 22:55 Sporthal Links
Woensdag BSC Badminton Training 22:00 22:55 Sporthal Rechts
Donderdag Circuittraining Plex-Fit 8:00 9:00 Plex-Fit
Donderdag Virtual Spinning 8:15 8:45 Spinningzaal
Donderdag Power Yoga 9:00 9:55 MF zaal
Donderdag Spinning 10:00 10:55 Spinningzaal
Donderdag Circuittraining Plex-Fit 10:20 11:20 Plex-Fit
Donderdag Virtual Spinning 12:00 12:55 Spinningzaal
Donderdag Club Power 17:00 17:55 Zaal A
Donderdag Ballet 17:00 17:55 Danszaal
Donderdag Jumping 17:10 18:05 Zaal B
Donderdag Advanced Yoga 17:10 18:05 MF zaal
Donderdag Modern Jazz 17:50 18:45 Danszaal
Donderdag Club Power 18:00 18:55 Zaal A
Donderdag Training Leicrosse D1 18:00 19:25 Hockeyveld links
Donderdag Training Leicrosse D2 18:00 19:25 Hockeyveld rechts
Donderdag Training FF 18:00 19:25 Voetbal/Rugbyveld links
Donderdag Training FF 18:00 19:25 Voetbal/Rugbyveld rechts
Donderdag Core Training 18:10 18:35 Zaal B
Donderdag Power Yoga 18:10 19:05 MF zaal
Donderdag Circuittraining Plex-Fit 18:30 19:30 Plex-Fit
Donderdag LUSV Basketball training 18:30 19:55 Sporthal Links
Donderdag LUSV Basketball training 18:30 19:55 Sporthal Rechts
Donderdag Club Battle 18:40 19:35 Zaal B
Donderdag Jiu Jitsu Beginners 18:45 19:40 Budozaal
Donderdag Zumba Step 19:00 19:55 Zaal A
Donderdag Hiphop 19:10 20:05 MF zaal
Donderdag Training Leicrosse H1 19:30 20:55 Hockeyveld links
Donderdag Thor D1 19:30 20:55 Hockeyveld rechts
Donderdag Virtual Spinning 19:30 20:25 Spinningzaal
Donderdag LSRG H1/2 Training 19:30 20:55 Voetbal/Rugbyveld links
Donderdag LSRG D1 Training 19:30 20:55 Voetbal/Rugbyveld rechts
Donderdag Gladiator 19:40 20:35 Zaal B
Donderdag Jiu Jitsu Advanced 19:45 21:00 Budozaal
Donderdag Bachata beg. 20:00 20:55 Zaal A (blok 1)
Donderdag LUSV Basketball training 20:00 21:25 Sporthal Links
Donderdag LUSV Basketball training 20:00 21:25 Sporthal Rechts
Donderdag Club Power 20:40 21:35 Zaal B
Donderdag Salsa beg. 21:00 21:55 Zaal A (blok 1)
Donderdag Thor DJ1=D2 21:00 22:30 Hockeyveld links
Donderdag Training FF 21:00 22:25 Voetbal/Rugbyveld links
Donderdag Training FF 21:00 22:25 Voetbal/Rugbyveld rechts
Donderdag LUSV Basketball training 21:30 22:55 Sporthal Links
Donderdag LUSV Basketball training 21:30 22:55 Sporthal Rechts
Vrijdag Virtual Spinning 8:15 8:45 Spinningzaal
Vrijdag Pilates 9:00 9:55 MF zaal
Vrijdag Virtual Spinning 9:30 9:55 Spinningzaal
Vrijdag Circuittraining Plex-Fit 10:10 11:10 Plex-Fit
Vrijdag Virtual Spinning 12:00 12:55 Spinningzaal
Vrijdag Bodyshape 17:00 17:55 Zaal A
Vrijdag Club Power 17:10 18:05 Zaal B
Vrijdag Bootcamp Indoor 17:30 18:25 Sporthal
Vrijdag Yin Yoga 18:00 18:55 MF zaal
Vrijdag Training FF 18:00 19:25 Voetbal/Rugbyveld links
Vrijdag Training FF 18:00 19:25 Voetbal/Rugbyveld rechts
Vrijdag Polefitness 18:10 19:05 Zaal B (blok 1)
Vrijdag Circuittraining Plex-Fit 18:20 19:20 Plex-Fit
Vrijdag Power Yoga 19:00 19:55 Zaal A
Vrijdag King of the Court 19:15 20:40 Zaal B
Vrijdag Virtual Spinning 19:30 20:25 Spinningzaal
Vrijdag Training FF 19:30 20:55 Voetbal/Rugbyveld links
Vrijdag Training FF 19:30 20:55 Voetbal/Rugbyveld rechts
Vrijdag Vrij zwemmen 19:45 21:00 De Zijl Recreatiebad
Zaterdag Club Power 9:00 9:55 Zaal A
Zaterdag Kickboxing 9:00 9:55 Zaal B
Zaterdag Zumba 10:00 10:55 Danszaal
Zaterdag Boxing 10:00 10:55 Zaal B
Zaterdag Power Yoga 10:00 10:55 MF zaal
Zaterdag Spinning 10:00 10:55 Spinningzaal
Zaterdag Modern Dance 11:00 11:55 Danszaal
Zaterdag Club Power 11:00 11:55 Zaal A
Zaterdag Dancehall Fusion 12:00 12:55 Danszaal (blok 1)
Zaterdag Virtual Spinning 12:10 13:05 Spinningzaal
Zaterdag HipHop Femme 13:00 13:55 Danszaal (blok 1)
Zondag Club Power 10:00 10:55 Zaal A
Zondag Power Yoga 10:00 10:55 MF zaal
Zondag Battle & Core 11:00 11:55 Zaal B
Zondag Ballet 11:00 11:55 Danszaal

Sport een keer gratis.

Vul je naam in

Download Coupon