Sportrooster 2020-2021

Sportrooster 2020-2021

Concept sportrooster 2020/2021. Dit rooster is onderhevig aan wijzigingen en er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het weekrooster op de site uscleiden.nl is up to date. Versie 31 augustus 2020.

Dit rooster start op 31 augustus 2020

Day Sport Start End Location Remark
Monday Virtual Spinning 7:50 8:20 Spinning Hall
Monday Yoga basics 9:00 9:55 MF Hall
Monday Virtual Spinning 9:45 10:15 Spinning Hall
Monday Virtual Spinning 12:00 13:00 Spinning Hall
Monday Power Yoga 16:50 17:45 MF Hall
Monday Zumba 17:00 17:55 Dance Hall
Monday Club Power 17:00 17:55 Hall A
Monday Training SKC Volleyball 17:00 18:25 Sport Hall
Monday Boxing Technique Beginners 17:10 18:05 Budo Hall Unit 1 to 5
Monday Bodyshape 17:10 18:05 Hall B
Monday Yin Yang Yoga 17:55 18:50 MF Hall
Monday Training FF ZAT H6 18:00 19:25 Football / Rugby field
Monday Training FF ZAT H3/5 18:00 19:25 Football / Rugby field
Monday Zumba 18:05 19:00 Dance Hall
Monday Club Power 18:05 19:00 Hall A
Monday Boxing 18:15 19:40 Hall B
Monday Spinning 18:30 19:30 Spinning Hall Start on 7 September
Monday Training Lacrosse D1 18:30 19:55 Hockey field
Monday Training Lacrosse D2 18:30 19:55 Hockey field
Monday Training SKC Volleyball 18:30 19:55 Sport Hall
Monday Karate beginners 19:00 19:55 Budo Hall
Monday Power Yoga 19:00 19:55 MF Hall
Monday Salsa Beginners 19:10 20:05 Dance Hall Unit 1 to 5
Monday Gladiator 19:10 20:05 Hall A
Monday Core Training 19:50 20:15 Hall B
Monday Training FF ZAT D1 19:30 20:55 Football / Rugby field
Monday Training FF ZON D2 19:30 20:55 Football / Rugby field
Monday Virtual Spinning 19:40 20:40 Spinning Hall
Monday Training SKC Volleyball 20:00 21:25 Sport Hall
Monday Training LUSV Basketball 20:00 21:25 Sport Hall
Monday Hatha Yoga (asana technique) 20:05 21:00 MF Hall
Monday Salsa Semi Advanced 20:15 21:10 Dance Hall Unit 1, 3 and 5
Monday Salsa Advanced 20:15 21:10 Dance Hall Unit 2 and 4
Monday Jumping 20:15 21:10 Hall A
Monday Polefitness beginners+semi adv 20:25 21:20 Hall B Unit 1 to 5
Monday Training Panic Frisbee 21:00 22:55 Football / Rugby field
Monday Yin Yoga 21:10 22:05 MF Hall
Monday Kizomba 21:20 22:15 Dance Hall
Monday Jumping and Shape 21:20 22:15 Hall A
Monday Aerial Acrobatics 21:30 22:40 Hall B Unit 1 to 5
Monday Training SKC Volleyball 21:30 22:55 Sport Hall
Monday Training LUSV Basketball 21:30 22:55 Sport Hall
Monday Kizomba advanced 22:25 23:20 Dance Hall
Monday Stretching 22:40 23:10 Hall B
Day Sport Start End Location Remark
Tuesday Virtual Spinning 7:50 8:20 Spinning Hall
Tuesday Power Yoga 9:00 9:55 MF Hall
Tuesday Easy Flow Yoga 9:30 10:25 Budo Hall
Tuesday Virtual Spinning 9:45 10:15 Spinning Hall
Tuesday Virtual Spinning 12:00 13:00 Spinning Hall
Tuesday Hatha Yoga 16:50 17:45 MF Hall
Tuesday Club Battle 17:00 17:55 Dance Hall
Tuesday Club Power 17:10 18:05 Hall B
Tuesday Power Yoga 17:55 18:50 MF Hall
Tuesday Training LSRG H2 18:00 19:25 Football / Rugby field
Tuesday FF Keeperstraining 18:00 19:25 Football / Rugby field
Tuesday Zumba 18:05 19:00 Dance Hall
Tuesday Core Training 18:05 18:30 Hall A
Tuesday Club Power 18:15 19:10 Hall B
Tuesday Training SKC Volleyball 18:30 19:55 Sport Hall
Tuesday Strong 30 18:35 19:00 Hall A
Tuesday Jiu Jitsu beginners 18:45 19:40 Budo Hall
Tuesday Training Thor DJ1 19:00 20:25 Hockey field
Tuesday Training Thor trainingsleden 19:00 20:25 Hockey field
Tuesday Pilates 19:00 19:55 MF Hall
Tuesday Zumba 19:10 20:05 Dance Hall
Tuesday Jumping 19:10 20:05 Hall A
Tuesday Aerial Acrobatics Free Practice 19:20 20:15 Hall B
Tuesday Training LSRG H1 19:30 20:55 Football / Rugby field
Tuesday Training LSRG D1 19:30 20:55 Football / Rugby field
Tuesday Virtual Spinning 19:40 20:40 Spinning Hall
Tuesday Jiu Jitsu advanced 19:50 21:00 Budo Hall
Tuesday Training SKC Volleyball 20:00 21:25 Sport Hall
Tuesday Mindfulness NED 20:05 21:20 MF Hall Unit 1,3 and 5
Tuesday Mindfulness ENG 20:05 21:20 MF Hall Unit 2 and 4
Tuesday Ballet 20:15 21:10 Dance Hall
Tuesday X-Core 20:15 21:10 Hall A
Tuesday Training SKC Volleyball 20:20 21:45 Hall B
Tuesday Training Thor D1 20:30 21:55 Hockey field
Tuesday Training Thor trainingsleden 20:30 21:55 Hockey field
Tuesday Training FF ZAT H1 21:00 22:25 Football / Rugby field
Tuesday Training FF ZAT H2 21:00 22:25 Football / Rugby field
Tuesday Kick Boxing basics + pads 21:10 22:05 Budo Hall
Tuesday Stretch and Recovery 21:10 21:40 Dance Hall
Tuesday Training SKC Volleyball 21:30 22:55 Sport Hall
Tuesday Kick Boxing partnertraining 22:15 23:10 Budo Hall
Day Sport Start End Location Remark
Wednesday Virtual Spinning 7:50 8:20 Spinning Hall
Wednesday Yoga Basics 9:00 9:55 MF Hall
Wednesday Spinning 9:00 10:00 Spinning Hall Start on 9 September
Wednesday Virtual Spinning 12:00 13:00 Spinning Hall
Wednesday Boxing 16:50 18:05 Hall B
Wednesday Pilates 16:50 17:45 MF Hall
Wednesday Club Battle 17:00 17:55 Dance Hall
Wednesday Bodyshape 17:00 17:55 Hall A
Wednesday Zaalvoetbal 17:00 18:30 Sport Hall Unit 1 to 5
Wednesday Training Panic Frisbee 17:45 19:10 Football / Rugby field
Wednesday Yin Yang Yoga 17:55 18:50 MF Hall
Wednesday Training Thor DJ2 18:00 19:25 Hockey field
Wednesday Training Thor H1 18:00 19:25 Hockey field
Wednesday Twerk Dance 18:00 18:55 Budo Hall
Wednesday Modern Dance 18:05 19:00 Dance Hall
Wednesday Club Step 18:05 19:00 Hall A
Wednesday Gladiator 18:15 19:10 Hall B
Wednesday Training SKC Volleyball 18:30 19:55 Sport Hall
Wednesday Hoopdance beginners 19:00 19:55 Budo Hall Unit 1 to 5
Wednesday Power Yoga 19:00 19:55 MF Hall
Wednesday Polefitness beginners 19:10 20:05 Dance Hall Unit 1 to 4
Wednesday Polefitness semi advanced 19:10 20:05 Dance Hall Unit 5
Wednesday Zumba 19:10 20:05 Hall A
Wednesday Club Power 19:20 20:15 Hall B
Wednesday Training Thor bedr. 1 19:30 20:55 Hockey field
Wednesday Training Thor bedr. 2 19:30 20:55 Hockey field
Wednesday Training FF ZON H2 19:30 20:55 Football / Rugby field
Wednesday Training FF ZON H6 19:30 20:55 Football / Rugby field
Wednesday Virtual Spinning 19:40 20:40 Spinning Hall
Wednesday Training LUSV Badminton 20:00 22:55 Sport Hall
Wednesday Belly Dancing 20:05 21:00 Budo Hall Unit 1, 3 and 5
Wednesday Hoopdance Advanced 20:05 21:00 Budo Hall Unit 2 and 4
Wednesday Sound Bath Meditation 20:05 21:00 MF Hall
Wednesday Training SKC Volleyball 20:10 21:35 Hall A
Wednesday Polefitness semi advanced 20:15 21:10 Dance Hall Unit 1 to 4
Wednesday Polefitness advanced 20:15 21:10 Dance Hall Unit 5
Wednesday Ballroom Dancing Beginners 20:20 21:15 Hall B Unit 1 to 5
Wednesday Training Thor DJ3 21:00 22:25 Hockey field
Wednesday Training Thor DJ4 21:00 22:25 Hockey field
Wednesday Restorative Yin and Sound 21:10 22:05 MF Hall Unit 1
Wednesday Training FF ZON D1 21:15 22:40 Football / Rugby field
Wednesday Training FF ZAT D1 21:15 22:40 Football / Rugby field
Wednesday Ballroom Dancing Semi Advanced 21:15 22:10 Hall B Unit 1 to 5
Wednesday Polefitness beginners 21.20 22.15 Dance Hall Unit 1 (start 9/9/20)
Wednesday Training SKC Volleyball 21:40 23:05 Hall A
Wednesday Ballroom Dancing Advanced 22:10 23:05 Hall B
Day Sport Start End Location Remark
Thursday Virtual Spinning 7:50 8:20 Spinning Hall
Thursday Power Yoga 9:00 9:55 MF Hall
Thursday Spinning 9:00 10:00 Spinning Hall Start on 10 September
Thursday Virtual Spinning 12:00 13:00 Spinning Hall
Thursday Aerial Acrobatics 16:50 18:05 Hall B Unit 1 to 5
Thursday Power Yoga 16:50 17:45 MF Hall
Thursday Training Panic Frisbee 17:00 18:25 Sport Hall 22/10/20 to 25/2/21
Thursday Club Step 17:00 17:55 Hall A To 29/10/20
Thursday Club Step 17:00 17:55 Dance Hall From 5/11/20
Thursday Yin Yoga 17:55 18:50 MF Hall
Thursday Training Lacrosse D1 18:00 19:25 Hockey field
Thursday Training Lacrosse D2 18:00 19:25 Hockey field
Thursday Training FF ZAT H4 18:00 19:25 Football / Rugby field
Thursday Training FF ZAT H3/5 18:00 19:25 Football / Rugby field
Thursday Hiphop 18:05 19:00 Dance Hall
Thursday Club Power 18:05 19:00 Hall A
Thursday Stretching 18:05 18:35 Budo Hall
Thursday Core training 18:15 18:40 Hall B
Thursday Training LUSV Basketball 18:30 19:55 Sport Hall
Thursday Jiu Jitsu beginners 18:45 19:40 Budo Hall
Thursday Club Battle 18:50 19:45 Hall B
Thursday Pilates 19:00 19:55 MF Hall
Thursday Modern Jazz 19:10 20:05 Dance Hall
Thursday Zumba 19:10 20:05 Hall A
Thursday Training Lacrosse H1 19:30 20:55 Hockey field
Thursday Training Thor D1 19:30 20:55 Hockey field
Thursday Training FF ZAT H1 19:30 20:55 Football / Rugby field
Thursday Training FF ZAT H2 19:30 20:55 Football / Rugby field
Thursday Virtual Spinning 19:40 20:40 Spinning Hall
Thursday Jiu Jitsu advanced 19:50 21:00 Budo Hall
Thursday Club Power 19:55 20:50 Hall B
Thursday Training LUSV Basketball 20:00 21:25 Sport Hall
Thursday Power Yoga 20:05 21:00 MF Hall
Thursday Ballet semi advanced 20:15 21:10 Dance Hall
Thursday Salsa beginners 20:15 21:10 Hall A Unit 1 and 3
Thursday Salsa semi advanced 20:15 21:10 Hall A Unit 2 and 4
Thursday Salsa advanced 20:15 21:10 Hall A Unit 5
Thursday Gladiator 21:00 21:55 Hall B
Thursday Training Thor H1 21:00 22:25 Hockey field
Thursday Training Thor DJ1 21:00 22:25 Hockey field
Thursday Training LSRG H1/2 21:00 22:55 Football / Rugby field
Thursday Training LSRG D2 21:00 22:55 Football / Rugby field
Thursday Kick Boxing basics + pads 21:10 22:05 Budo Hall
Thursday Salsa Leidance 21:20 22:15 Hall A
Thursday Training LUSV Basketball 21:30 22:55 Sport Hall
Thursday Kick Boxing partnertraining 22:15 23:10 Budo Hall
Thursday Bachata Beginners 22:25 23:20 Hall A Unit 1 and 4
Thursday Bachata Advanced 22:25 23:20 Hall A Unit 2 and 5
Day Sport Start End Location Remark
Friday Virtual Spinning 7:50 8:20 Spinning Hall
Friday Pilates 9:00 9:55 MF Hall
Friday Virtual Spinning 9:45 10:15 Spinning Hall
Friday Virtual Spinning 12:00 13:00 Spinning Hall
Friday Bodyshape 17:00 17:55 Hall A
Friday Club Power 17:10 18:05 Hall B
Friday Twerk Dance 18:05 19:00 Hall A
Friday Core Flow Yoga 17:55 18:50 MF Hall
Friday Core training 18:30 18:55 Hall B
Friday Power Yoga 19:00 19:55 MF Hall
Friday Badminton king of court 19:15 20:40 Hall A
Friday Badminton king of court 19:15 20:40 Hall B
Friday Training FF ZON D1 19:30 20:55 Football / Rugby field
Friday Virtual Spinning 19:40 20:40 Spinning Hall
Friday Zaalvoetbal King of court 20:45 22:55 Hall A
Friday Basketball Free Play 20:45 22:55 Hall B
Friday Training FF ZON D2 21:00 22:55 Football / Rugby field
Day Sport Start End Location Remark
Saturday Club Power 9:00 9:55 Hall A
Saturday Gladiator 9:00 9:55 Hall B
Saturday Zumba 10:00 10:55 Dance Hall
Saturday Pilates 10:00 10:55 MF Hall
Saturday Club Power 10:05 11:00 Hall A
Saturday Boxing 10:05 11:35 Hall B
Saturday Modern Dance 11:05 12:00 Dance Hall
Saturday Yoga Basics 11:05 12:00 MF Hall
Saturday Danchall Fusion 12:10 13:05 Dance Hall Unit 1 to 5
Saturday Meditation 12:10 13:05 MF Hall
Saturday Virtual Spinning 12:10 13:10 Spinning Hall
Saturday Yoga Back to Basics 13:10 14:05 MF Hall Unit 2
Saturday Yogic Philosophy 13:10 14:05 MF Hall Unit 3
Saturday Yoga Back to Basics part 2 13:10 14:05 MF Hall Unit 4
Saturday HipHop Femme 13:15 14:10 Dance Hall Unit 1 to 5
Saturday Heels 14:20 15:15 Dance Hall Unit 1 to 5
Day Sport Start End Location Remark
Sunday Power Yoga 9:30 10:25 MF Hall
Sunday Club Power 10:00 10:55 Hall A
Sunday Club Battle and Core 10:00 10:55 Dance Hall
Sunday Aerial Acrobatics Free Practice 10:05 11:35 Hall B
Sunday Yin Yoga 10:35 11:30 MF Hall
Sunday Ballet semi advanced 11:05 12:00 Dance Hall
Sunday Bodyshape 11:05 12:00 Hall A
Sunday Table Tennis Free Play 12:10 13:45 Dance Hall
Sunday Virtual Spinning 12:10 13:10 Spinning Hall
Sunday Badminton Free Play 13:30 15:30 Sport Hall
Sunday Table Tennis King of Court 13:45 15:15 Dance Hall

Sport een keer gratis.

Vul je naam in

Download Coupon