Sportrooster 2019-2020

Sportrooster 2019-2020

Concept sportrooster 2019/2020. Dit rooster is onderhevig aan wijzigingen en er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het weekrooster op de site uscleiden.nl is up to date. Versie 2 augustus 2019.

Dit rooster start op 2 september 2019

Dag Start Eind Sport Locatie Blokken
Maandag 9:15 10:10 Club Yoga Multifunctionele zaal
Maandag 10:15 10:40 Core Training Multifunctionele zaal
Maandag 17:00 17:25 Bodyshape Zaal B
Maandag 17:00 17:55 Bootcamp Outdoor Buiten
Maandag 17:00 17:55 Boxing technique Beg. Budozaal Blok 1
Maandag 17:00 17:55 Club power Zaal A
Maandag 17:00 17:55 Poweryoga Multifunctionele zaal
Maandag 17:00 17:55 Zumba Danszaal
Maandag 17:00 18:25 SKC Volleybal training H9 Sporthal Links
Maandag 17:30 17:55 Core training Zaal B
Maandag 18:00 18:55 Boxing Bootcamp Zaal B
Maandag 18:00 18:55 Club power Zaal A
Maandag 18:00 18:55 Poweryoga Multifunctionele zaal
Maandag 18:00 18:55 Spinning Spinningzaal
Maandag 18:00 18:55 Zumba Danszaal
Maandag 18:00 19:25 Football Factory ZAT H6 Voetbal/Rugbyveld links
Maandag 18:30 19:55 SKC Volleybal training D2/H6 Sporthal Links
Maandag 18:30 19:55 SKC Volleybal training D8/H2 Sporthal Rechts
Maandag 18:30 19:55 Training Lacrosse D1 Hockeyveld links
Maandag 18:30 20:25 Training Lacrosse D2 Hockeyveld rechts
Maandag 19:00 19:55 Boxing Zaal B
Maandag 19:00 19:55 Gladiator Zaal A
Maandag 19:00 19:55 Hatha Yoga Multifunctionele zaal
Maandag 19:00 19:55 Karate beginners Budozaal
Maandag 19:00 19:55 Salsa Beginners Danszaal Blok 1 t/m 5
Maandag 19:00 19:55 Spinning Spinningzaal
Maandag 19:30 20:55 Football Factory ZON D2/D3 Voetbal/Rugbyveld links
Maandag 20:00 20:55 Jumping Zaal A
Maandag 20:00 20:55 Karate beginners Budozaal
Maandag 20:00 20:55 Pilates Multifunctionele zaal
Maandag 20:00 20:55 Polefitness Beg. Zaal B Blok 1 t/m 4
Maandag 20:00 20:55 Polefitness Half gevorderd Zaal B Blok 5
Maandag 20:00 20:55 Salsa Semi Adv. Danszaal Blok 1 t/m 5
Maandag 20:00 21:25 Hockeytraining Thor D4 Hockeyveld links
Maandag 20:00 21:25 LUSV Basketbal training Sporthal Rechts
Maandag 20:00 21:25 SKC Volleybal training D15/H1 Sporthal Links
Maandag 21:00 21:55 Aerial Acrobatics Zaal B Blok 1 t/m 5
Maandag 21:00 21:55 Jumping and shape Zaal A
Maandag 21:00 21:55 Yin yoga Multifunctionele zaal
Maandag 21:00 21:55 Kizomba Danszaal
Maandag 21:00 22:25 Frisbee Panic Voetbal/Rugbyveld
Maandag 21:10 22:30 Vrij zwemmen 5 Meibad
Maandag 21:30 22:55 LUSV Basketbal training H1/D1 Sporthal Rechts
Maandag 21:30 22:55 SKC Volleybal training D1/D3 Sporthal Links
Maandag 22:00 22:25 Stretching Zaal B
Maandag 22:00 22:55 Kizomba Advanced Danszaal
Maandag 22:00 22:55 LUSV Basketbal training H1 Zaal A
Dag Start Eind Sport Locatie Blokken
Dinsdag 9:15 10:10 Easy flow yoga Multifunctionele zaal
Dinsdag 10:15 10:40 Core flow Multifunctionele zaal
Dinsdag 15:25 16:15 Vrij zwemmen 5 Meibad
Dinsdag 17:00 17:55 Club battle Danszaal
Dinsdag 17:00 17:55 Club power Zaal B
Dinsdag 17:00 17:55 Hatha yoga Multifunctionele zaal
Dinsdag 18:00 18:25 Core Training Zaal A
Dinsdag 18:00 18:55 Club power Zaal B
Dinsdag 18:00 18:55 Power Yoga Multifunctionele zaal
Dinsdag 18:00 18:55 Zumba Danszaal
Dinsdag 18:00 19:00 Beach Tennis Beachtennis Oost Blok 1
Dinsdag 18:00 19:25 Rugbytraining LSRG Heren Voetbal/Rugbyveld
Dinsdag 18:30 18:55 Cardio Supreme Zaal A
Dinsdag 18:30 19:55 SKC Volleybal training D11/H3 Sporthal Links
Dinsdag 18:30 19:55 SKC Volleybal training D12/D6 Sporthal Rechts
Dinsdag 18:45 19:40 Jiu Jitsu beginners Budozaal
Dinsdag 19:00 19:55 Aerial Acrobatics trainingsgroep Zaal B
Dinsdag 19:00 19:55 Club Yoga Multifunctionele zaal
Dinsdag 19:00 19:55 Jumping Zaal A
Dinsdag 19:00 19:55 Spinning Spinningzaal
Dinsdag 19:00 19:55 Zumba Danszaal
Dinsdag 19:00 20:25 Hockeytraining Thor D2 Hockeyveld links
Dinsdag 19:00 20:25 Hockeytraining Thor tr.leden Hockeyveld rechts
Dinsdag 19:15 20:30 Energy Balance Challenge Vergaderzaal Blok 1, 3 en 5
Dinsdag 19:30 20:55 Football Factory ZAT H3/ZON H1 Voetbal/Rugbyveld rechts
Dinsdag 19:30 20:55 Rugbytraining LSRG Dames Voetbal/Rugbyveld links
Dinsdag 19:45 20:55 Jiu Jitsu advanced Budozaal
Dinsdag 19:50 21:00 Vrij zwemmen De Zijl Recreatiebad Start 17 september
Dinsdag 20:00 20:25 Core Training Multifunctionele zaal
Dinsdag 20:00 20:55 Jumping and shape Zaal A
Dinsdag 20:00 20:55 Spinning Heartfreq. Spinningzaal Blok 1 t/m 5
Dinsdag 20:00 20:55 X-core training Danszaal Blok 1
Dinsdag 20:00 20:55 Breakdance Danszaal Blok 2
Dinsdag 20:00 20:55 Ballet barre workout Danszaal Blok 3 en 5
Dinsdag 20:00 20:55 African Dance Danszaal Blok 4
Dinsdag 20:00 21:25 SKC Volleybal training D14/H4 Sporthal Links
Dinsdag 20:00 21:25 SKC Volleybal training D7/D4 Sporthal Rechts
Dinsdag 20:00 21:25 SKC Volleybal training H8 Zaal B
Dinsdag 20:30 21:40 Mindfulness Dutch Multifunctionele zaal Blok 1, 3 en 5
Dinsdag 20:30 21:40 Mindfulness English Multifunctionele zaal Blok 2 en 4
Dinsdag 20:30 21:55 Hockeytraining Thor D1 Hockeyveld links
Dinsdag 20:30 21:55 Hockeytraining Thor H1 Hockeyveld rechts
Dinsdag 21:00 21:55 Ballet op spitzen Danszaal
Dinsdag 21:00 21:55 Kick Boxing Budozaal
Dinsdag 21:00 21:55 LUSV Basketbal training H1 Zaal A
Dinsdag 21:00 22:25 Football Factory ZAT H1 Voetbal/Rugbyveld links
Dinsdag 21:00 22:25 Football Factory ZAT H2 Voetbal/Rugbyveld rechts
Dinsdag 21:30 22:55 LUSV Basketbal training D3/D4 Zaal B
Dinsdag 21:30 22:55 SKC Volleybal training D5/D13 Sporthal Rechts
Dinsdag 21:30 22:55 SKC Volleybal training D9/H5 Sporthal Links
Dinsdag 22:00 22:55 Kick Boxing Budozaal
Dinsdag 22:00 22:55 LUSV Basketbal H3/H4 Zaal A
Dag Start Eind Sport Locatie Blokken
Woensdag 9:15 10:10 Club Yoga Multifunctionele zaal
Woensdag 10:15 10:40 Core Training Multifunctionele zaal
Woensdag 15:40 16:25 Vrij zwemmen 5 Meibad
Woensdag 16:45 17:55 Boxing Zaal B
Woensdag 17:00 17:55 Bodyshape Zaal A
Woensdag 17:00 17:55 Club battle Danszaal
Woensdag 17:00 17:55 Hatha Yoga Multifunctionele zaal
Woensdag 17:00 18:30 Zaalvoetbal Sporthal Blok 1 t/m 5
Woensdag 18:00 18:55 Club step Zaal A
Woensdag 18:00 18:55 Gladiator Zaal B
Woensdag 18:00 18:55 Modern Dance Danszaal
Woensdag 18:00 18:55 Power yoga Multifunctionele zaal
Woensdag 18:00 18:55 Spinning Spinningzaal
Woensdag 18:00 19:25 Frisbee Panic Voetbal/Rugbyveld
Woensdag 18:00 19:25 Hockeytraining Thor Bedr. 1 Hockeyveld links
Woensdag 18:00 19:25 Hockeytraining Thor bedr. 2 Hockeyveld rechts
Woensdag 18:30 19:55 SKC Volleybal training D1/H1 Sporthal Links
Woensdag 18:30 19:55 SKC Volleybal training H7/D10 Sporthal Rechts
Woensdag 19:00 19:55 Club Power Zaal B
Woensdag 19:00 19:55 Hoopdance Beginners Budozaal Blok 1 en 2
Woensdag 19:00 19:55 Polefitness Beginners Danszaal Blok 1 t/m 5
Woensdag 19:00 19:55 Power yoga Multifunctionele zaal
Woensdag 19:00 19:55 Zumba Zaal A
Woensdag 19:30 20:55 Football Factory ZON D1 Voetbal/Rugbyveld links
Woensdag 19:30 20:55 Football Factory ZON D2 Voetbal/Rugbyveld rechts
Woensdag 19:30 20:55 Hockeytraining Thor D3 Hockeyveld rechts
Woensdag 19:30 20:55 Hockeytraining Thor D5 Hockeyveld links
Woensdag 20:00 20:55 Ballroom Dancing beginners Zaal B Blok 1 t/m 5
Woensdag 20:00 20:55 Belly Dancing Budozaal Blok 1, 3 en 5
Woensdag 20:00 20:55 Hoopdance advanced Budozaal Blok 2 en 4
Woensdag 20:00 20:55 LUSV Badminton Sporthal Links
Woensdag 20:00 20:55 LUSV Badminton Sporthal Rechts
Woensdag 20:00 20:55 Polefitness Semi Advanced Danszaal Blok 1 t/m 5
Woensdag 20:00 21:15 Raja yoga Multifunctionele zaal
Woensdag 20:00 21:25 SKC Volleybal training H2 Zaal A
Woensdag 21:00 21:55 Ballroom Dancing Semi Advanced Zaal B Blok 1 t/m 5
Woensdag 21:00 21:55 LUSV Badminton Sporthal Links
Woensdag 21:00 21:55 LUSV Badminton Sporthal Rechts
Woensdag 21:00 22:25 Football Factory ZAT H4 Voetbal/Rugbyveld links
Woensdag 21:00 22:25 Hockeytraining Thor H2 Hockeyveld rechts
Woensdag 21:00 22:25 Hockeytraining Thor H3 Hockeyveld links
Woensdag 21:00 22:25 Taido Budozaal
Woensdag 21:00 22:25 Strong by Zumba Danszaal Blok 2 en 3
Woensdag 21:30 22:55 SKC Volleybal training D2 Zaal A
Woensdag 22:00 22:55 Ballroom Dancing Advanced Zaal B Blok 1 t/m 5
Woensdag 22:00 22:55 LUSV Badminton Sporthal Links
Woensdag 22:00 22:55 LUSV Badminton Sporthal Rechts
Dag Start Eind Sport Locatie Blokken
Donderdag 9:15 10:10 Power yoga Multifunctionele zaal
Donderdag 10:15 10:40 Core training Multifunctionele zaal
Donderdag 16:45 17:55 Aerial Acrobatics Zaal B Blok 1 t/m 5
Donderdag 17:00 17:55 Club step Danszaal
Donderdag 17:00 17:55 Yin Yoga Multifunctionele zaal
Donderdag 17:00 18:25 Frisbee training Sporthal 5/12 t/m 27/2
Donderdag 18:00 18:25 Core training Zaal B
Donderdag 18:00 18:55 Chakra yoga Multifunctionele zaal
Donderdag 18:00 18:55 Club power Zaal A
Donderdag 18:00 18:55 Hip-Hop Danszaal
Donderdag 18:00 19:25 Football Factory Keeperstr. Voetbal/Rugbyveld rechts
Donderdag 18:00 19:25 Football Factory ZAT H7 Voetbal/Rugbyveld links
Donderdag 18:00 19:25 Training Lacrosse D1 Hockeyveld links
Donderdag 18:30 19:25 Club Battle Zaal B
Donderdag 18:30 19:55 LUSV Basketbal training D3/D4 Sporthal Links
Donderdag 18:30 19:55 LUSV Basketbal training H4/H5 Sporthal Rechts
Donderdag 18:45 19:40 Jiu Jitsu beginners Budozaal
Donderdag 19:00 19:55 Core flow yoga Multifunctionele zaal Blok 1
Donderdag 19:00 19:55 Pilates yoga mix Multifunctionele zaal Blok 2 en 5
Donderdag 19:00 19:55 Vinyasa Yoga Multifunctionele zaal Blok 3
Donderdag 19:00 19:55 Advanced yoga Multifunctionele zaal Blok 4
Donderdag 19:00 19:55 Modern Jazz Danszaal
Donderdag 19:00 19:55 Spinning Spinningzaal
Donderdag 19:00 19:55 Zumba Zaal A
Donderdag 19:30 20:25 Club power Zaal B
Donderdag 19:30 20:55 Hockeytraining Thor D2 Hockeyveld rechts
Donderdag 19:30 20:55 Rugbytraining LSRG Dames Voetbal/Rugbyveld rechts
Donderdag 19:30 20:55 Rugbytraining LSRG Heren Voetbal/Rugbyveld links
Donderdag 19:30 20:55 Training Lacrosse H1 Hockeyveld links
Donderdag 19:45 20:55 Jiu Jitsu advanced Budozaal
Donderdag 20:00 20:55 Ballet half gevorderd Danszaal
Donderdag 20:00 20:55 Club yoga Multifunctionele zaal
Donderdag 20:00 20:55 Salsa Beginners Zaal A Blok 1 t/m 5
Donderdag 20:00 21:25 LUSV Basketbal training D1 Sporthal Rechts
Donderdag 20:00 21:25 LUSV Basketbal training H2/H3 Sporthal Links
Donderdag 20:30 21:25 Gladiator Zaal B
Donderdag 21:00 21:55 Kick Boxing Budozaal
Donderdag 21:00 21:55 Salsa Leidance Zaal A
Donderdag 21:00 22:25 Football Factory ZAT H1 Voetbal/Rugbyveld links
Donderdag 21:00 22:25 Football Factory ZAT H2 Voetbal/Rugbyveld rechts
Donderdag 21:00 22:25 Hockeytraining Thor D1 Hockeyveld rechts
Donderdag 21:00 22:25 Hockeytraining Thor H1 Hockeyveld links
Donderdag 21:00 22:55 Social Dance Leidance Danszaal Om de week
Donderdag 21:10 22:30 Vrij zwemmen 5 Meibad
Donderdag 21:30 22:55 LUSV Basketbal training D2 Sporthal Rechts
Donderdag 21:30 22:55 LUSV Basketbal training H1 Sporthal Links
Donderdag 22:00 22:55 Bachata Beginners Zaal A Blok 1 en 4
Donderdag 22:00 22:55 Bachata Advanced Zaal A Blok 2 en 5
Donderdag 22:00 22:55 Kick Boxing Budozaal
Dag Start Eind Sport Locatie Blokken
Vrijdag 9:15 10:10 Pilates Multifunctionele zaal
Vrijdag 10:15 10:40 Core training Multifunctionele zaal
Vrijdag 13:00 14:00 HIIT rate Fitness
Vrijdag 15:25 16:15 Vrij zwemmen 5 Meibad
Vrijdag 17:00 17:25 Core training Zaal A
Vrijdag 17:00 17:55 Polefitness vrije training Zaal B
Vrijdag 17:00 17:55 Slow flow yoga Multifunctionele zaal
Vrijdag 17:30 17:55 Twerk dance Zaal A
Vrijdag 17:30 18:25 Bootcamp indoor Sporthal
Vrijdag 18:00 18:25 Body shape Zaal A
Vrijdag 18:00 18:55 Hatha yoga Multifunctionele zaal
Vrijdag 18:00 19:10 Basketbal king of court Zaal B
Vrijdag 18:30 18:55 Core training Zaal A
Vrijdag 19:00 19:55 Power yoga Multifunctionele zaal
Vrijdag 19:00 20:25 Hockeytraining Thor D6 Hockeyveld rechts
Vrijdag 19:15 20:40 Badminton king of court Zaal A
Vrijdag 19:15 20:40 Badminton king of court Zaal B
Vrijdag 19:30 20:55 Football Factory ZON D1 Voetbal/Rugbyveld links
Vrijdag 19:50 21:00 Vrij zwemmen De Zijl Recreatiebad Start 20 september
Vrijdag 20:00 20:55 Power yoga Multifunctionele zaal
Vrijdag 20:45 22:55 Basketball king of court Zaal B
Vrijdag 20:45 22:55 Zaalvoetbal King of court Zaal A
Dag Start Eind Sport Locatie Blokken
Zaterdag 9:00 9:55 The Theory behind Chakra Yoga Multifunctionele zaal Blok 4
Zaterdag 9:00 9:55 Pound Dansszaa Blok 1
Zaterdag 9:00 9:55 Yogic Philosophy Multifunctionele zaal Blok 5
Zaterdag 9:00 9:55 Gladiator Zaal A
Zaterdag 9:00 9:55 Spinning Spinningzaal
Zaterdag 10:00 10:55 Club power Zaal A
Zaterdag 10:00 10:55 Gentle vinyasa Multifunctionele zaal
Zaterdag 10:00 10:55 Kick Boxing Budozaal
Zaterdag 10:00 10:55 Zumba Danszaal
Zaterdag 10:00 11:25 Boxing Zaal B
Zaterdag 11:00 11:55 Club power Zaal A
Zaterdag 11:00 11:55 Modern Dance Danszaal
Zaterdag 11:00 11:55 Pilates Multifunctionele zaal
Zaterdag 14:00 14:55 Dance Hall Danszaal Blok 1
Zaterdag 15:00 15:55 HipHop Femme Danszaal Blok 1
Zaterdag 19:00 19:55 Heels Danszaal Blok 2 en 4
Dag Start Eind Sport Locatie Blokken
Zondag 9:30 10:25 Poweryoga Multifunctionele zaal
Zondag 10:00 10:25 Club battle Zaal A
Zondag 10:00 11:25 Aerial vrije training Zaal B
Zondag 10:30 10:55 Core training Zaal A
Zondag 10:30 11:25 Yin Yoga Multifunctionele zaal
Zondag 11:00 11:25 Bodyshape Zaal A
Zondag 11:00 11:55 Ballet semi advanced Danszaal
Zondag 11:00 12:00 HIIT rate Fitness
Zondag 11:30 11:55 Core training Zaal A
Zondag 12:15 13:25 Tafeltennis vrij spelen Danszaal
Zondag 13:00 13:55 Yoga: back to basics Multifunctionele zaal Blok 2
Zondag 13:00 14:25 Volleybal vrije training Zaal B
Zondag 13:25 14:30 Vrij zwemmen 5 Meibad
Zondag 13:30 14:55 tafeltennis king of court Danszaal
Zondag 13:30 15:25 Badminton vrij spelen Sporthal

Sport een keer gratis.

Vul je naam in

Download Coupon