Sportrooster 2018-2019

Sportrooster 2018-2019

Concept sportrooster 2018/2019. Dit rooster is onderhevig aan wijzigingen en er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het weekrooster op de site uscleiden.nl is up to date. Versie 8 augustus 2018

Dit rooster start op 3 september 2018.

Dag Start Eind Sport Locatie
Maandag 9:15 10:15 Club yoga Multifunctionele zaal
Maandag 9:30 10:30 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Maandag 12:00 13:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Maandag 13:00 14:00 HIIT-rate Fitness
Maandag 15:00 16:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Maandag 17:00 18:00 Zumba Danszaal
Maandag 17:00 18:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Maandag 17:00 18:00 Club power Zaal A
Maandag 17:00 18:00 Bodyshape Zaal B
Maandag 17:00 18:30 Knotshockey / Tamponbal Sporthal Links
Maandag 17:00 18:30 Frisbee Panic Sporthal
Maandag 18:00 19:00 Zumba Danszaal
Maandag 18:00 19:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Maandag 18:00 19:00 Spinning Spinningzaal
Maandag 18:00 19:00 Club power Zaal A
Maandag 18:00 19:00 Boxing Bootcamp Zaal B
Maandag 18:00 19:30 Football Factory ZAT H6 Voetbal/Rugbyveld links
Maandag 18:30 20:00 Training Thor trainingsleden Hockeyveld links
Maandag 18:30 20:00 Training Lacrosse D2 Hockeyveld rechts
Maandag 18:30 20:00 Volleybal Sporthal
Maandag 19:00 20:00 Salsa Danszaal
Maandag 19:00 20:00 Hatha yoga Multifunctionele zaal
Maandag 19:00 20:00 Spinning Spinningzaal
Maandag 19:00 20:00 Gladiator Zaal A
Maandag 19:00 20:00 Boksen Zaal B
Maandag 19:30 21:00 Football Factory Training Voetbal/Rugbyveld
Maandag 20:00 21:00 Salsa Danszaal
Maandag 20:00 21:00 Pilates Multifunctionele zaal
Maandag 20:00 21:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Maandag 20:00 21:00 Jumping Zaal A
Maandag 20:00 21:00 Pole Fitness Zaal B
Maandag 20:00 21:30 Hockeytraining Thor D5 Hockeyveld links
Maandag 20:00 21:30 Volleybal Sporthal
Maandag 21:00 22:00 Kizomba Danszaal
Maandag 21:00 22:00 Yin yoga Multifunctionele zaal
Maandag 21:00 22:00 Jumping and shape Zaal A
Maandag 21:00 22:15 Aerial Acrobatics Zaal B
Maandag 21:00 23:00 Frisbee Panic Voetbal/Rugbyveld
Maandag 21:15 22:30 Vrij zwemmen 5 Meibad
Maandag 21:30 23:00 LUSV Basketball Sporthal
Maandag 22:00 23:00 Kizomba gevorderd Danszaal
Maandag 22:00 23:00 LUSV Basketball H5 Zaal A
Maandag 22:15 22:45 Stretching Zaal B
Dag Start Eind Sport Locatie
Dinsdag 8:00 9:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Dinsdag 9:30 10:30 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Dinsdag 12:00 13:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Dinsdag 15:25 16:15 Vrij zwemmen 5 Meibad
Dinsdag 17:00 17:30 Core training Zaal A
Dinsdag 17:00 18:00 Bodyshape Danszaal
Dinsdag 17:00 18:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Dinsdag 17:00 18:00 Club power Zaal B
Dinsdag 17:00 18:30 Zaalvoetbal competitie Sporthal
Dinsdag 17:30 18:30 Club battle Zaal A
Dinsdag 18:00 19:00 Zumba Danszaal
Dinsdag 18:00 19:00 Yin yoga Multifunctionele zaal
Dinsdag 18:00 19:00 Club power Zaal B
Dinsdag 18:00 19:30 LSRG Rugby Heren Voetbal/Rugbyveld
Dinsdag 18:30 19:00 Core training Zaal A
Dinsdag 18:30 20:00 Volleybal Sporthal Links
Dinsdag 18:30 20:00 Volleybal Sporthal Rechts
Dinsdag 18:45 19:45 Jiu jitsu Budozaal
Dinsdag 18:45 20:15 Training Lacrosse D1 Hockeyveld rechts
Dinsdag 19:00 20:00 Zumba Danszaal
Dinsdag 19:00 20:00 Club yoga Multifunctionele zaal
Dinsdag 19:00 20:00 Spinning Spinningzaal
Dinsdag 19:00 20:00 Jumping Zaal A
Dinsdag 19:00 20:00 Aerial Acrobatics trainingsgroep Zaal B
Dinsdag 19:00 20:30 Hockeytraining Thor D1 Hockeyveld links
Dinsdag 19:30 21:00 LSRG Rugby Dames Voetbal/Rugbyveld rechts
Dinsdag 19:45 21:00 Jiu jitsu Budozaal
Dinsdag 19:50 21:00 Vrij zwemmen De Zijl Recreatiebad
Dinsdag 20:00 21:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Dinsdag 20.00 21.00 Pound (blok 1) Danszaal
Dinsdag 20:00 21:00 Spinning op hartfrequentie Spinningzaal
Dinsdag 20:00 21:00 Jumping and shape Zaal A
Dinsdag 20:00 21:15 Mindfulness Multifunctionele zaal
Dinsdag 20:00 21:30 Volleybal Sporthal Links
Dinsdag 20:00 21:30 Volleybal Sporthal Rechts
Dinsdag 20:00 21:30 Volleybal D15 Zaal B
Dinsdag 20:15 21:45 Hockeytraining Thor D3 Hockeyveld rechts
Dinsdag 20:30 22:00 Hockeytraining Thor H1 Hockeyveld links
Dinsdag 21:00 22:00 Kickboksen beginners Budozaal
Dinsdag 21:00 22:00 Ballet op spitzen en beginners Danszaal
Dinsdag 21:00 23:00 Football Factory ZAT H1/H2 Voetbal/Rugbyveld
Dinsdag 21:30 23:00 Volleybal Sporthal
Dinsdag 21:30 23:00 LUSV Basketball H3/H4 Zaal A
Dinsdag 21:30 23:00 LUSV Basketball D3/D4 Zaal B
Dinsdag 22:00 23:00 Kickboksen gevorderd Budozaal
Dag Start Eind Sport Locatie
Woensdag 8:00 9:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Woensdag 9:15 10:15 Club yoga Multifunctionele zaal
Woensdag 9:30 10:30 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Woensdag 10:15 10:45 Core training Multifunctionele zaal
Woensdag 12:00 13:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Woensdag 15:25 16:15 Vrij zwemmen 5 Meibad
Woensdag 17:00 18:00 Club battle Danszaal
Woensdag 17:00 18:00 Hatha yoga Multifunctionele zaal
Woensdag 17:00 18:00 Bodyshape Zaal A
Woensdag 17:00 18:00 Boksen Zaal B
Woensdag 17:00 18:30 Zaalvoetbal competitie Sporthal
Woensdag 18:00 19:00 Moderne dans Danszaal
Woensdag 18:00 19:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Woensdag 18:00 19:00 Spinning Spinningzaal
Woensdag 18:00 19:00 Steps Zaal A
Woensdag 18:00 19:00 Gladiator Zaal B
Woensdag 18:00 19:30 Lacrosse heren Voetbal/Rugbyveld links
Woensdag 18:00 19:30 Frisbee Panic Voetbal/Rugbyveld rechts
Woensdag 18:30 20:00 Volleybal Sporthal Links
Woensdag 18:30 20:00 Volleybal Sporthal Rechts
Woensdag 19:00 20:00 Pilates Budozaal
Woensdag 19:00 20:00 Club battle Danszaal
Woensdag 19:00 20:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Woensdag 19:00 20:00 Zumba Zaal A
Woensdag 19:00 20:00 Club power Zaal B
Woensdag 19:00 20:30 Hockeytraining Thor Bedr Hockeyveld
Woensdag 19:30 21:00 Football Factory Voetbal/Rugbyveld
Woensdag 20:00 21:00 Pole Fitness Danszaal
Woensdag 20:00 21:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Woensdag 20:00 21:00 Stijldansen Zaal B
Woensdag 20.00 21.00 Buikdansen (blok 1) Budozaal
Woensdag 20:00 21:15 Raja yoga Multifunctionele zaal
Woensdag 20:00 21:30 Volleybal D3 Zaal A
Woensdag 20:00 23:00 Badminton LUSV Sporthal
Woensdag 20:30 22:00 Hockeytraining Thor Hockeyveld
Woensdag 21:00 22:00 Pole Fitness Danszaal
Woensdag 21:00 22:00 Stijldansen Zaal B
Woensdag 21:00 22:30 Taido Budozaal
Woensdag 21:00 23:00 Football Factory Voetbal/Rugbyveld
Woensdag 21:30 23:00 Volleybal D2 Zaal A
Woensdag 22:00 23:00 Stijldansen vergevorderd Zaal B
Dag Start Eind Sport Locatie
Donderdag 8:00 9:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Donderdag 9:30 10:30 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Donderdag 12:00 13:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Donderdag 17:00 18:00 Pole Fitness Danszaal
Donderdag 17:00 18:00 Yin yoga Multifunctionele zaal
Donderdag 17:00 18:00 Steps Zaal A
Donderdag 17:00 18:00 Aerial Acrobatics Zaal B
Donderdag 17:00 18:30 Zaalvoetbal competitie Sporthal
Donderdag 18:00 18:30 Core training Zaal A
Donderdag 18:00 19:00 Hip hop Danszaal
Donderdag 18:00 19:00 Chakra yoga Multifunctionele zaal
Donderdag 18:00 19:30 Football Factory Voetbal/Rugbyveld
Donderdag 18:30 19:30 Spinning Spinningzaal
Donderdag 18:30 19:30 Club battle Zaal B
Donderdag 18:30 20:00 Training Lacrosse D1 Hockeyveld rechts
Donderdag 18:30 20:00 LUSV Basketball Sporthal
Donderdag 18:45 19:45 Jiu Jitsu beginners Budozaal
Donderdag 19:00 20:00 Modern jazz Danszaal
Donderdag 19:00 20:00 Zumba Zaal A
Donderdag 19:00 20:30 Hockeytraining Thor D1 Hockeyveld links
Donderdag 19:30 20:30 Club yoga Multifunctionele zaal
Donderdag 19:30 20:30 Club power Zaal B
Donderdag 19:30 21:00 Football Factory ZAT H1/H2 Voetbal/Rugbyveld
Donderdag 19:45 21:00 Jiu jitsu gevorderd Budozaal
Donderdag 20:00 21:00 Ballet half gevorderd Danszaal
Donderdag 20:00 21:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Donderdag 20:00 21:00 Salsa Zaal A
Donderdag 20:00 21:30 Hockeytraining Thor D4 Hockeyveld rechts
Donderdag 20:00 21:30 LUSV Basketball Sporthal
Donderdag 20:30 21:30 Gladiator Zaal B
Donderdag 20:30 22:00 Hockeytraining Thor H1 Hockeyveld links
Donderdag 21:00 22:00 Kickboksen dames Budozaal
Donderdag 21:00 22:00 Salsa Leidance Zaal A
Donderdag 21:00 22:30 LSRG Rugby Heren Voetbal/Rugbyveld links
Donderdag 21:00 22:30 LSRG Rugby Dames Voetbal/Rugbyveld rechts
Donderdag 21:15 22:30 Vrij zwemmen 5 Meibad
Donderdag 21:30 23:00 Hockeytraining Thor H3 Hockeyveld rechts
Donderdag 21:30 23:00 LUSV Basketball Sporthal
Donderdag 22:00 23:00 Kickboksen algemeen Budozaal
Donderdag 22:00 23:00 Leidance vrije training Danszaal
Donderdag 22:00 23:00 Bachata Zaal A
Dag Start Eind Sport Locatie
Vrijdag 9:15 10:15 Pilates Multifunctionele zaal
Vrijdag 9:30 10:30 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Vrijdag 10:15 10:45 Core training Multifunctionele zaal
Vrijdag 12:00 13:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Vrijdag 13:00 14:00 HIIT-rate Fitness
Vrijdag 15:25 16:15 Vrij zwemmen 5 Meibad
Vrijdag 17:00 17:30 Aerobics Zaal A
Vrijdag 17:00 18:15 Polefitness trainingsgroep Zaal B
Vrijdag 17:30 18:00 Core training Zaal A
Vrijdag 17:30 18:30 Bootcamp Classic Sporthal
Vrijdag 18:00 18:30 Bodyshape Zaal A
Vrijdag 18:00 19:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Vrijdag 18:15 19:15 Basketball King of Court Zaal B
Vrijdag 18:30 19:00 Core training Zaal A
Vrijdag 19:00 20:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Vrijdag 19:00 20:30 Hockeytraining Thor Hockeyveld
Vrijdag 19:15 20:45 Badminton King of Court Zaal A
Vrijdag 19:15 20:45 Badminton Kind of Court Zaal B
Vrijdag 19:50 21:00 Vrij zwemmen De Zijl Recreatiebad
Vrijdag 20:00 21:00 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Vrijdag 20:30 22:00 Thor interne competitie Hockeyveld
Vrijdag 20:45 23:00 Zaalvoetbal King of Court Zaal A
Vrijdag 20:45 23:00 Basketball Free play Zaal B
Dag Start Eind Sport Locatie
Zaterdag 9:00 10:00 Gladiator Zaal A
Zaterdag 9:30 10:30 Spinning Spinningzaal
Zaterdag 10:00 11:00 Zumba Danszaal
Zaterdag 10:00 11:00 Club yoga Multifunctionele zaal
Zaterdag 10:00 11:30 Boksen Zaal B
Zaterdag 10:30 11:30 Club power Zaal A
Zaterdag 11:00 12:00 Moderne Dans (blok 1) Danszaal
Zaterdag 11:00 12:00 Pilates Multifunctionele zaal
Zaterdag 13:30 14:30 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Dag Start Eind Sport Locatie
Zondag 9:30 10:30 Poweryoga Multifunctionele zaal
Zondag 10:00 10:30 Bootcamp Zaal A
Zondag 10:00 11:30 Volleybal free play Zaal B
Zondag 10:30 11:00 Core training Zaal A
Zondag 10:30 11:30 Yin yoga Multifunctionele zaal
Zondag 11:00 11:30 Bodyshape Zaal A
Zondag 11:00 12:00 Ballet half gevorderd Danszaal
Zondag 11:30 12:00 Core training Zaal A
Zondag 12:15 13:45 Tafeltennis vrij spelen Danszaal
Zondag 13:25 14:30 Vrij zwemmen 5 Meibad
Zondag 13:30 14:30 Circuittraining Plex-Fit Plex-Fit
Zondag 13:30 15:30 Badminton LUSV Sporthal Links
Zondag 13:30 15:30 Badminton vrij spelen Sporthal Rechts
Zondag 13:45 15:15 tafeltennis king of table Danszaal
Zondag 15:30 17:30 Sunday International Sporthal


Sport een keer gratis.

Vul je naam in

Download Coupon