Opstartrooster 2019-2020

Opstartrooster 2019-2020

Dit rooster is geldig van 19 augustus tot en met 1 september 2019

Zoals elk jaar start het USC in de week na de EL CID met een opstart sportrooster. NB: in de EL CID week (12 t/m 18 augustus) zijn er geen sportlessen. Versie 21 juni 2019.

Datum Sport Start Eind Locatie
maandag 19 augustus 2019 Bootcamp (outdoor) 17:00:00 18:00:00 Zaal B
maandag 19 augustus 2019 Club power 17:00:00 18:00:00 Zaal A
maandag 19 augustus 2019 Hatha yoga 17:00:00 18:00:00 Multifunctionele zaal
maandag 19 augustus 2019 Bootcamp Classic 17:30:00 18:30:00 Sporthal
maandag 19 augustus 2019 Boksen 18:00:00 19:00:00 Zaal B
maandag 19 augustus 2019 Club power 18:00:00 19:00:00 Zaal A
maandag 19 augustus 2019 Poweryoga 18:00:00 19:00:00 Multifunctionele zaal
maandag 19 augustus 2019 Spinning 18:00:00 19:00:00 Spinningzaal
maandag 19 augustus 2019 Training Football Factory 18:00:00 19:30:00 Voetbal/Rugbyveld links
maandag 19 augustus 2019 Lacrosse Training 18:30:00 20:00:00 Hockeyveld
maandag 19 augustus 2019 Volleybal SKC 18:30:00 20:00:00 Sporthal
maandag 19 augustus 2019 Gladiator 19:00:00 20:00:00 Zaal A
maandag 19 augustus 2019 Yin yoga 19:00:00 20:00:00 Multifunctionele zaal
maandag 19 augustus 2019 Zumba 19:00:00 20:00:00 Danszaal
maandag 19 augustus 2019 Training Football Factory 19:30:00 21:00:00 Voetbal/Rugbyveld links
maandag 19 augustus 2019 Jumping 20:00:00 21:00:00 Zaal A
maandag 19 augustus 2019 Polefitness trainingsgroep 20:00:00 21:00:00 Danszaal
maandag 19 augustus 2019 Basketball LUSV 20:00:00 21:30:00 Sporthal Rechts
maandag 19 augustus 2019 Hockeytraining Thor 20:00:00 21:30:00 Hockeyveld links
maandag 19 augustus 2019 Volleybal SKC 20:00:00 21:30:00 Sporthal Links
maandag 19 augustus 2019 Frisbee Panic 21:00:00 22:30:00 Voetbal/Rugbyveld
maandag 19 augustus 2019 Basketball LUSV 21:30:00 23:00:00 Sporthal Rechts
maandag 19 augustus 2019 Volleybal SKC 21:30:00 23:00:00 Sporthal Links
maandag 19 augustus 2019 Basketball LUSV 22:00:00 23:00:00 Zaal A
Datum Sport Start Eind Locatie
dinsdag 20 augustus 2019 Club power 17:00:00 18:00:00 Zaal A
dinsdag 20 augustus 2019 Yin yoga 17:00:00 18:00:00 Multifunctionele zaal
dinsdag 20 augustus 2019 Bootcamp 18:00:00 19:00:00 Zaal A
dinsdag 20 augustus 2019 Poweryoga 18:00:00 19:00:00 Multifunctionele zaal
dinsdag 20 augustus 2019 Hockeytraining Thor 18:00:00 19:30:00 Hockeyveld links
dinsdag 20 augustus 2019 Rugbytraining LSRG 18:00:00 19:30:00 Voetbal/Rugbyveld
dinsdag 20 augustus 2019 Aerial Acrobatics vrije training 18:00:00 20:00:00 Zaal B
dinsdag 20 augustus 2019 Volleybal SKC 18:30:00 20:00:00 Sporthal
dinsdag 20 augustus 2019 Zumba 19:00:00 20:00:00 Danszaal
dinsdag 20 augustus 2019 Spinning 19:00:00 20:00:00 Spinningzaal
dinsdag 20 augustus 2019 Hockeytraining Thor 19:30:00 21:00:00 Hockeyveld links
dinsdag 20 augustus 2019 Jiu Jitsu 19:30:00 21:00:00 Budozaal
dinsdag 20 augustus 2019 Rugbytraining LSRG 19:30:00 21:00:00 Voetbal/Rugbyveld links
dinsdag 20 augustus 2019 Training Football Factory 19:30:00 21:00:00 Voetbal/Rugbyveld rechts
dinsdag 20 augustus 2019 Volleybal SKC 20:00:00 21:30:00 Sporthal
dinsdag 20 augustus 2019 Volleybal SKC 20:00:00 21:30:00 Zaal B
dinsdag 20 augustus 2019 Hockeytraining Thor 20:30:00 22:00:00 Hockeyveld rechts
dinsdag 20 augustus 2019 Ballet 21:00:00 22:00:00 Budozaal
dinsdag 20 augustus 2019 Basketball LUSV 21:00:00 22:00:00 Zaal A
dinsdag 20 augustus 2019 Hockeytraining Thor 21:00:00 22:30:00 Hockeyveld links
dinsdag 20 augustus 2019 Training Football Factory 21:00:00 22:30:00 Voetbal/Rugbyveld links
dinsdag 20 augustus 2019 Training Football Factory 21:00:00 22:30:00 Voetbal/Rugbyveld rechts
dinsdag 20 augustus 2019 Basketball LUSV 21:30:00 23:00:00 Zaal B
dinsdag 20 augustus 2019 Volleybal SKC 21:30:00 23:00:00 Sporthal
dinsdag 20 augustus 2019 Basketball LUSV 22:00:00 23:00:00 Zaal A
Datum Sport Start Eind Locatie
woensdag 21 augustus 2019 Club yoga 09:15:00 10:15:00 Multifunctionele zaal
woensdag 21 augustus 2019 Core training 10:15:00 10:45:00 Multifunctionele zaal
woensdag 21 augustus 2019 Jumping and shape 17:00:00 18:00:00 Zaal A
woensdag 21 augustus 2019 Boksen 17:00:00 18:30:00 Zaal B
woensdag 21 augustus 2019 Gladiator 18:00:00 19:00:00 Zaal A
woensdag 21 augustus 2019 Poweryoga 18:00:00 19:00:00 Multifunctionele zaal
woensdag 21 augustus 2019 Frisbee Panic 18:00:00 19:30:00 Voetbal/Rugbyveld
woensdag 21 augustus 2019 Hockeytraining Thor 18:00:00 19:30:00 Hockeyveld
woensdag 21 augustus 2019 Club step 18:30:00 19:30:00 Zaal B
woensdag 21 augustus 2019 Volleybal SKC 18:30:00 20:00:00 Sporthal
woensdag 21 augustus 2019 Club battle 19:00:00 20:00:00 Zaal A
woensdag 21 augustus 2019 Poweryoga 19:00:00 20:00:00 Multifunctionele zaal
woensdag 21 augustus 2019 Hockeytraining Thor 19:30:00 21:00:00 Hockeyveld
woensdag 21 augustus 2019 Training Football Factory 19:30:00 21:00:00 Voetbal/Rugbyveld
woensdag 21 augustus 2019 Leidance 20:00:00 21:00:00 Danszaal
woensdag 21 augustus 2019 Raja yoga 20:00:00 21:15:00 Multifunctionele zaal
woensdag 21 augustus 2019 Volleybal SKC 20:00:00 21:30:00 Zaal A
woensdag 21 augustus 2019 LUSV Badminton 20:00:00 23:00:00 Sporthal
woensdag 21 augustus 2019 Hockeytraining Thor 21:00:00 22:30:00 Hockeyveld
woensdag 21 augustus 2019 Training Football Factory 21:00:00 22:30:00 Voetbal/Rugbyveld links
woensdag 21 augustus 2019 Leidance Social Dancing 21:00:00 23:00:00 Danszaal
woensdag 21 augustus 2019 Volleybal SKC 21:30:00 23:00:00 Zaal A
Datum Sport Start Eind Locatie
donderdag 22 augustus 2019 Club step 17:00:00 18:00:00 Zaal A
donderdag 22 augustus 2019 Core training 18:00:00 18:30:00 Zaal A
donderdag 22 augustus 2019 Hip hop 18:00:00 19:00:00 Danszaal
donderdag 22 augustus 2019 Lacrosse training 18:00:00 19:30:00 Hockeyveld links
donderdag 22 augustus 2019 Training Football Factory 18:00:00 19:30:00 Voetbal/Rugbyveld
donderdag 22 augustus 2019 Aerial Acrobatics vrije training 18:00:00 20:00:00 Zaal B
donderdag 22 augustus 2019 Club battle 18:30:00 19:30:00 Zaal A
donderdag 22 augustus 2019 Basketball LUSV 18:30:00 20:00:00 Sporthal
donderdag 22 augustus 2019 Moderne dans 19:00:00 20:00:00 Danszaal
donderdag 22 augustus 2019 Club power 19:30:00 20:30:00 Zaal A
donderdag 22 augustus 2019 Hockeytraining Thor 19:30:00 21:00:00 Hockeyveld rechts
donderdag 22 augustus 2019 Jiu Jitsu 19:30:00 21:00:00 Budozaal
donderdag 22 augustus 2019 Lacrosse training 19:30:00 21:00:00 Hockeyveld links
donderdag 22 augustus 2019 Rugbytraining LSRG 19:30:00 21:00:00 Voetbal/Rugbyveld
donderdag 22 augustus 2019 Basketball LUSV 20:00:00 21:30:00 Sporthal
donderdag 22 augustus 2019 Hockeytraining Thor 21:00:00 22:30:00 Hockeyveld
donderdag 22 augustus 2019 Training Football Factory 21:00:00 22:30:00 Voetbal/Rugbyveld
donderdag 22 augustus 2019 Basketball LUSV 21:30:00 23:00:00 Sporthal
Datum Sport Start Eind Locatie
vrijdag 23 augustus 2019 Pilates 09:15:00 10:15:00 Multifunctionele zaal
vrijdag 23 augustus 2019 Bootcamp Classic 17:30:00 18:30:00 Sporthal
vrijdag 23 augustus 2019 Poweryoga 18:00:00 19:00:00 Multifunctionele zaal
vrijdag 23 augustus 2019 Core training 18:30:00 19:00:00 Sporthal
vrijdag 23 augustus 2019 Hockeytraining Thor 19:00:00 20:30:00 Hockeyveld links
vrijdag 23 augustus 2019 Training Football Factory 19:30:00 21:00:00 Voetbal/Rugbyveld links
Datum Sport Start Eind Locatie
zaterdag 24 augustus 2019 Spinning 09:30:00 10:30:00 Spinningzaal
zaterdag 24 augustus 2019 Zumba 10:00:00 11:00:00 Danszaal
zaterdag 24 augustus 2019 Club power 10:30:00 11:30:00 Zaal A
zaterdag 24 augustus 2019 Pilates 11:00:00 12:00:00 Multifunctionele zaal
Datum Sport Start Eind Locatie
zondag 25 augustus 2019 Poweryoga 09:30:00 10:30:00 Multifunctionele zaal
zondag 25 augustus 2019 Core training 10:30:00 11:00:00 Multifunctionele zaal
zondag 25 augustus 2019 Bodyshape 11:00:00 11:30:00 Multifunctionele zaal
zondag 25 augustus 2019 Core training 11:30:00 12:00:00 Multifunctionele zaal
Datum Sport Start Eind Locatie
maandag 26 augustus 2019 Bootcamp (outdoor) 17:00:00 18:00:00 Zaal B
maandag 26 augustus 2019 Hatha yoga 17:00:00 18:00:00 Multifunctionele zaal
maandag 26 augustus 2019 Bootcamp Classic 17:30:00 18:30:00 Sporthal
maandag 26 augustus 2019 Boksen 18:00:00 19:00:00 Zaal B
maandag 26 augustus 2019 Poweryoga 18:00:00 19:00:00 Multifunctionele zaal
maandag 26 augustus 2019 Spinning 18:00:00 19:00:00 Spinningzaal
maandag 26 augustus 2019 Training Football Factory 18:00:00 19:30:00 Voetbal/Rugbyveld links
maandag 26 augustus 2019 Lacrosse Training 18:30:00 20:00:00 Hockeyveld
maandag 26 augustus 2019 Volleybal SKC 18:30:00 20:00:00 Sporthal
maandag 26 augustus 2019 Gladiator 19:00:00 20:00:00 Zaal B
maandag 26 augustus 2019 Yin yoga 19:00:00 20:00:00 Multifunctionele zaal
maandag 26 augustus 2019 Training Football Factory 19:30:00 21:00:00 Voetbal/Rugbyveld links
maandag 26 augustus 2019 Jumping 20:00:00 21:00:00 Zaal B
maandag 26 augustus 2019 Basketball LUSV 20:00:00 21:30:00 Sporthal Rechts
maandag 26 augustus 2019 Hockeytraining Thor 20:00:00 21:30:00 Hockeyveld links
maandag 26 augustus 2019 Volleybal SKC 20:00:00 21:30:00 Sporthal Links
maandag 26 augustus 2019 Frisbee Panic 21:00:00 22:30:00 Voetbal/Rugbyveld
maandag 26 augustus 2019 Basketball LUSV 21:30:00 23:00:00 Sporthal Rechts
maandag 26 augustus 2019 Volleybal SKC 21:30:00 23:00:00 Sporthal Links
maandag 26 augustus 2019 Basketball LUSV 22:00:00 23:00:00 Zaal B
Datum Sport Start Eind Locatie
dinsdag 27 augustus 2019 Club power 17:00:00 18:00:00 Zaal B
dinsdag 27 augustus 2019 Yin yoga 17:00:00 18:00:00 Multifunctionele zaal
dinsdag 27 augustus 2019 Bootcamp 18:00:00 19:00:00 Zaal B
dinsdag 27 augustus 2019 Poweryoga 18:00:00 19:00:00 Multifunctionele zaal
dinsdag 27 augustus 2019 Hockeytraining Thor 18:00:00 19:30:00 Hockeyveld links
dinsdag 27 augustus 2019 Rugbytraining LSRG 18:00:00 19:30:00 Voetbal/Rugbyveld
dinsdag 27 augustus 2019 Volleybal SKC 18:30:00 20:00:00 Sporthal
dinsdag 27 augustus 2019 Zumba 19:00:00 20:00:00 Zaal B
dinsdag 27 augustus 2019 Spinning 19:00:00 20:00:00 Spinningzaal
dinsdag 27 augustus 2019 Hockeytraining Thor 19:30:00 21:00:00 Hockeyveld links
dinsdag 27 augustus 2019 Rugbytraining LSRG 19:30:00 21:00:00 Voetbal/Rugbyveld links
dinsdag 27 augustus 2019 Training Football Factory 19:30:00 21:00:00 Voetbal/Rugbyveld rechts
dinsdag 27 augustus 2019 Volleybal SKC 20:00:00 21:30:00 Sporthal
dinsdag 27 augustus 2019 Aerial Acrobatics vrije training 20:00:00 22:00:00 Zaal B
dinsdag 27 augustus 2019 Hockeytraining Thor 20:30:00 22:00:00 Hockeyveld rechts
dinsdag 27 augustus 2019 Hockeytraining Thor 21:00:00 22:30:00 Hockeyveld links
dinsdag 27 augustus 2019 Training Football Factory 21:00:00 22:30:00 Voetbal/Rugbyveld
dinsdag 27 augustus 2019 Volleybal SKC 21:30:00 23:00:00 Sporthal
Datum Sport Start Eind Locatie
woensdag 28 augustus 2019 Club yoga 09:15:00 10:15:00 Multifunctionele zaal
woensdag 28 augustus 2019 Core training 10:15:00 10:45:00 Multifunctionele zaal
woensdag 28 augustus 2019 Boksen 17:00:00 18:30:00 Zaal B
woensdag 28 augustus 2019 Poweryoga 18:00:00 19:00:00 Multifunctionele zaal
woensdag 28 augustus 2019 Frisbee Panic 18:00:00 19:30:00 Voetbal/Rugbyveld
woensdag 28 augustus 2019 Hockeytraining Thor 18:00:00 19:30:00 Hockeyveld
woensdag 28 augustus 2019 Club step 18:30:00 19:30:00 Zaal B
woensdag 28 augustus 2019 Volleybal SKC 18:30:00 20:00:00 Sporthal Links
woensdag 28 augustus 2019 Volleybal SKC 18:30:00 20:00:00 Sporthal Rechts
woensdag 28 augustus 2019 Poweryoga 19:00:00 20:00:00 Multifunctionele zaal
woensdag 28 augustus 2019 Hockeytraining Thor 19:30:00 21:00:00 Hockeyveld
woensdag 28 augustus 2019 Training Football Factory 19:30:00 21:00:00 Voetbal/Rugbyveld
woensdag 28 augustus 2019 Leidance 20:00:00 21:00:00 Zaal B
woensdag 28 augustus 2019 Raja yoga 20:00:00 21:15:00 Multifunctionele zaal
woensdag 28 augustus 2019 LUSV Badminton 20:00:00 23:00:00 Sporthal
woensdag 28 augustus 2019 Hockeytraining Thor 21:00:00 22:30:00 Hockeyveld
woensdag 28 augustus 2019 Training Football Factory 21:00:00 22:30:00 Voetbal/Rugbyveld links
woensdag 28 augustus 2019 Volleybal SKC 21:30:00 23:00:00 Zaal B
Datum Sport Start Eind Locatie
donderdag 29 augustus 2019 Club step 17:00:00 18:00:00 Zaal B
donderdag 29 augustus 2019 Core training 18:00:00 18:30:00 Zaal B
donderdag 29 augustus 2019 Lacrosse training 18:00:00 19:30:00 Hockeyveld links
donderdag 29 augustus 2019 Training Football Factory 18:00:00 19:30:00 Voetbal/Rugbyveld
donderdag 29 augustus 2019 Club battle 18:30:00 19:30:00 Zaal B
donderdag 29 augustus 2019 Basketball LUSV 18:30:00 20:00:00 Sporthal
donderdag 29 augustus 2019 Club power 19:30:00 20:30:00 Zaal B
donderdag 29 augustus 2019 Hockeytraining Thor 19:30:00 21:00:00 Hockeyveld rechts
donderdag 29 augustus 2019 Lacrosse training 19:30:00 21:00:00 Hockeyveld links
donderdag 29 augustus 2019 Rugbytraining LSRG 19:30:00 21:00:00 Voetbal/Rugbyveld
donderdag 29 augustus 2019 Basketball LUSV 20:00:00 21:30:00 Sporthal
donderdag 29 augustus 2019 Hockeytraining Thor 21:00:00 22:30:00 Hockeyveld
donderdag 29 augustus 2019 Training Football Factory 21:00:00 22:30:00 Voetbal/Rugbyveld
donderdag 29 augustus 2019 Basketball LUSV 21:30:00 23:00:00 Sporthal
Datum Sport Start Eind Locatie
vrijdag 30 augustus 2019 Pilates 09:15:00 10:15:00 Multifunctionele zaal
vrijdag 30 augustus 2019 Bootcamp Classic 17:30:00 18:30:00 Sporthal
vrijdag 30 augustus 2019 Poweryoga 18:00:00 19:00:00 Multifunctionele zaal
vrijdag 30 augustus 2019 Core training 18:30:00 19:00:00 Zaal B
vrijdag 30 augustus 2019 Hockeytraining Thor 19:00:00 20:30:00 Hockeyveld links
vrijdag 30 augustus 2019 Training Football Factory 19:30:00 21:00:00 Voetbal/Rugbyveld links
Datum Sport Start Eind Locatie
zaterdag 31 augustus 2019 Spinning 09:30:00 10:30:00 Spinningzaal
zaterdag 31 augustus 2019 Club power 10:30:00 11:30:00 Zaal B
zaterdag 31 augustus 2019 Pilates 11:00:00 12:00:00 Multifunctionele zaal
Datum Sport Start Eind Locatie
zondag 1 september 2019 Poweryoga 09:30:00 10:30:00 Multifunctionele zaal
zondag 1 september 2019 Club battle 10:00:00 10:30:00 Zaal A
zondag 1 september 2019 Aerial Acrobatics vrije training 10:00:00 12:00:00 Zaal B
zondag 1 september 2019 Core training 10:30:00 11:00:00 Zaal A
zondag 1 september 2019 Bodyshape 11:00:00 11:30:00 Zaal A
zondag 1 september 2019 Core training 11:30:00 12:00:00 Zaal A

Sport een keer gratis.

Vul je naam in

Download Coupon