Zomerrooster 2017

Zomerrooster 2017

Dit rooster is geldig van 26 juni tot en met 13 augustus

De reguliere openingstijden gelden voor het USC en de USC Fitness. Alleen op zaterdagen is het USC slechts geopend tot 17.30 uur tijdens het zomerrooster.

PlexFit is doordeweeks geopend van 09.00 - 14.00 uur en in het weekend van 12.30 - 17.30 uur.

Circuittrainingen in PlexFit
Maandag tot en met vrijdag van 09.30 - 10.30 en 12.00 - 13.00 uur
Zaterdag en zondag van 13.30 - 14.30 uur.

Van 14 augustus tot en met 20 augustus is de EL CID week en zijn er geen lessen.

      Week 26 Week 27 Week 28 t/m 32  
      26/6 - 2/7 3/7 - 9/7 10/7 - 13/8  
Maandag Begin Eind Zaal Zaal Zaal Docent
Bodyshape 17.00 18.00 Zaal B Zaal B Zaal B Melissa
Club Power 17.00 18.00 Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Bootcamp Classic 17.30 18.30 Geen les Geen les Sporthal Reinier
Spinning 18.00 19.00 Spinningzaal Spinningzaal Spinningzaal Kathelijne
Club power 18.00 19.00 Zaal A Zaal A Zaal A Melissa
Power yoga 18.00 19.00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal Myrthe
Zumba 19.00 20.00 Danszaal  Danszaal  Danszaal  Kathelijne
Power yoga 19.00 20.00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal Myrthe
Tae bo / Club Battle 19.00 20.00 Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Boksen (vrije training) 19.00 20.00 Zaal B Zaal B Zaal B David en Eline
Kizomba 20.00 22.00 Dans- en budozaal Dans- en budozaal Dans- en budozaal  
Gladiator 20.00 21.00 Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Pilates 20.00 21.00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva
LUSV basketbal 20.00 22.00 Geen les Geen les Sporthal  
Panic Frisbee  20.00 22.00 Voetbalveld Voetbalveld Voetbalveld  
             
Dinsdag Begin Eind Zaal Zaal Zaal Docent
Circuit training 13.00 14.00 Fitness USC Fitness USC Fitness USC  
Club Power 17.00 18.00 Zaal A Zaal A Zaal A Eva
Yin Yoga 17.00 18.00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal Aurora
Bodyshape 18.00 19.00 Zaal A Zaal A Zaal A Annemiek
Club Yoga 18.00 19.00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal Aurora
Zumba 19.00 20.00 Danszaal Danszaal Danszaal Annemiek
Spinning 20.00 21.00 Spinningzaal Spinningzaal Spinningzaal Annemiek
Jiu Jitsu 18.30 20.00 Budozaal Budozaal Budozaal Hugo
SKC volleybal 20.00 22.00 Zaal B Zaal B Sporthal  
LSRG Rugby 19.00 21.00 Rugbyveld Rugbyveld Rugbyveld  
             
Woensdag Begin Eind Zaal Zaal Zaal Docent
Club Yoga 09.15 10.15 MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva
Core Training 10.15 10.45 MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva
Piloxing 17.00 18.00 Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Power Yoga 18.00 19.00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal Erle
Gladiator 18.00 19.00 Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Zumba 19.00 20.00 Danszaal Danszaal Danszaal Kathelijne
Power Yoga 19.00 20.00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal Erle
Pole Fitness 20.00 21.00 Danszaal Danszaal Danszaal Kathelijne
Raja Yoga 20.00 21.15 MF zaall MF zaal MF zaal Kries
Leidance Social Dancing 20.00 22.00 Zaal A Zaal A Zaal A  
LUSV Badminton 20.00 22.00 Geen les Zaal B Sporthal  
THOR Hockey 19.00 22.00 Hockeyveld Hockeyveld Hockeyveld  
Football Factory 19.30 22.30 Voetbalveld Voetbalveld Voetbalveld  
             
Donderdag Begin Eind Zaal Zaal Zaal Docent
Core training 18.00 18.30 Zaal A Zaal A Zaal A Melissa
Tae Bo / Club Battle 18.30 19.30 Zaal A Zaal A Zaal A Melissa
Modern Dance 19.00 20.00 Danszaal Danszaal Danszaal  
Club Power 19.30 20.30 Zaal A Zaal A Zaal A Melissa
Jiu Jitsu 19.30 21.00 Budozaal Budozaal Budozaal Hugo
LUSV Basketbal 20.00 22.00 Zaal B Zaal B Sporthal  
             
Vrijdag Begin Eind Zaal Zaal Zaal Docent
Pilates 09.15 10.15 MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva
Core training 10.15 10.45 MF Zaal MF Zaal MF Zaal Eva
Circuit training 13.00 14.00 Fitness USC Fitness USC Fitness USC  
Bootcamp classic 17.30 18.30 Sporthal Sporthal Sporthal Reinier
Power Yoga 18.00 19.00 MF Zaal MF Zaal MF Zaal Aurora
LSRG Rugby 19.00 21.00 Half rugby veld Rugbyveld Rugbyveld  
Panic Frisbee 21.00 23.00 Voetbalveld Voetbalveld Voetbalveld  
             
Zaterdag Begin Eind Zaal Zaal Zaal Docent
Spinning 09.30 10.30 Geen les Spinningzaal Spinningzaal Eva
Zumba 10.00 11.00 Geen les Danszaal Danszaal Annemiek
Club Power 10.30 11.30 Geen les Zaal A Zaal A Eva
Pilates 11.00 12.00 Geen les Danszaal Danszaal Annemiek
             
Zondag Begin Eind Zaal Zaal Zaal Docent
Power Yoga 09.30 10.30 MF Zaal MF Zaal MF Zaal Erle
Bootcamp 10.00 10.30 Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Core Training 10.30 11.00 Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Bodyshape 11.00 11.30 Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne
Circuit training 11.00 12.00 Fitness USC Fitness USC Fitness USC  
Core training 11.30 12.00 Zaal A Zaal A Zaal A Kathelijne

Sport een keer gratis.

Vul je naam in

Download Coupon