Sportrooster 2017-2018

Sportrooster 2017-2018

Concept sportrooster 2017/2018. Dit rooster is onderhevig aan wijzigingen en er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het weekrooster op de site uscleiden.nl is up to date. Versie 9 juli 2017

Dit rooster start op 4 september 2017.

Dag Start Eind Sport Locatie
Maandag 8:00 9:00 Fitness instructie Fitness
Maandag 9:00 9:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Maandag 9:15 10:15 Poweryoga Multifunctionele zaal
Maandag 9:30 10:30 Circuittraining Plexfit PlexFit
Maandag 11:00 12:00 Fitnessinstructie Fitness
Maandag 12:00 13:00 Circuittraining Plexfit PlexFit
Maandag 12:00 13:00 Virtual Spinning Spinningzaal
Maandag 14:00 15:00 Fitness instructie Fitness
Maandag 15:00 16:00 Circuittraining Plexfit PlexFit
Maandag 15:15 15:45 Virtual Spinning Spinningzaal
Maandag 17:00 18:00 Bodyshape Zaal B
Maandag 17:00 18:00 Club Power Zaal A
Maandag 17:00 18:00 Hatha Yoga Multifunctionele zaal
Maandag 17:00 18:00 Spinning (tm 16/4/18) Spinningzaal
Maandag 17:00 18:00 Zumba Danszaal
Maandag 18:00 19:00 Boxing Bootcamp Zaal B
Maandag 18:00 19:00 Club Power Zaal A
Maandag 18:00 19:00 Fitnessinstructie Fitness
Maandag 18:00 19:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Maandag 18:00 19:00 Spinning Spinningzaal
Maandag 18:00 19:00 Zumba Danszaal
Maandag 18:00 19:30 Training FF ZAT H6 Voetbal/Rugbyveld links
Maandag 18:00 19:30 Training FF ZAT D1 Voetbal/Rugbyveld rechts
Maandag 18:30 20:00 Training Lacrosse D2 Hockeyveld half rechts
Maandag 18:30 20:00 Training Thor trainingsleden Hockeyveld half links
Maandag 18:30 20:00 Volleybal SKC D12/D13 Sporthal Rechts
Maandag 18:30 20:00 Volleybal SKC H5/H6 Sporthal Links
Maandag 19:00 20:00 Boksen Zaal B
Maandag 19:00 20:00 Gladiator Zaal A
Maandag 19:00 20:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Maandag 19:00 20:00 Salsa Danszaal
Maandag 19:30 21:00 Training FF ZON 2+3 Voetbal/Rugbyveld rechts
Maandag 19:30 21:00 Training FF ZON D1 Voetbal/Rugbyveld links
Maandag 20:00 20:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Maandag 20:00 21:00 Circuittraining Plexfit PlexFit
Maandag 20:00 21:00 Jumping Zaal A
Maandag 20:00 21:00 Pilates Multifunctionele zaal
Maandag 20:00 21:00 Polefitness Zaal B
Maandag 20:00 21:00 Salsa Danszaal
Maandag 20:00 21:30 Hockeytraining Thor D5 Hockeyveld half links
Maandag 20:00 21:30 Volleybal SKC D1/H7 Sporthal Rechts
Maandag 20:00 21:30 Volleybal SKC H1/H2 Sporthal Links
Maandag 20:30 21:30 Fitness instructie Fitness
Maandag 21:00 22:00 Piloxing Zaal A
Maandag 21:00 22:15 Aerial Acrobatics Zaal B
Maandag 21:00 22:15 Kizomba Danszaal
Maandag 21:00 23:00 Frisbee Panic Voetbal/Rugbyveld
Maandag 21:15 22:30 Vrij zwemmen 5 Meibad
Maandag 21:30 23:00 LUSV Basketball D1 Sporthal Links
Maandag 21:30 23:00 LUSV Basketball H1/H2 Sporthal Rechts
Dag Start Eind Sport Locatie
Dinsdag 8:00 9:00 Fitness instructie Fitness
Dinsdag 9:00 9:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Dinsdag 9:30 10:30 Circuittraining Plexfit PlexFit
Dinsdag 11:00 12:00 Fitnessinstructie Fitness
Dinsdag 12:00 13:00 Circuittraining Plexfit PlexFit
Dinsdag 12:00 13:00 Virtual Spinning Spinningzaal
Dinsdag 13:00 14:00 Circuittraining USC Circuittraining
Dinsdag 15:15 15:45 Virtual Spinning Spinningzaal
Dinsdag 15:25 16:15 Vrij zwemmen 5 Meibad
Dinsdag 17:00 17:30 Core training Zaal A
Dinsdag 17:00 17:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Dinsdag 17:00 18:00 Aerobics Danszaal
Dinsdag 17:00 18:00 Club Power Zaal B
Dinsdag 17:00 18:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Dinsdag 17:00 18:30 Zaalvoetbal Sporthal
Dinsdag 17:30 18:30 Club Battle Zaal A
Dinsdag 17:45 18:45 Jiu Jitsu beginners Budozaal
Dinsdag 18:00 19:00 Club Power Zaal B
Dinsdag 18:00 19:00 Fitnessinstructie Fitness
Dinsdag 18:00 19:00 Keeperstraining FF Voetbal/Rugbyveld links
Dinsdag 18:00 19:00 Yin Yoga Multifunctionele zaal
Dinsdag 18:00 19:00 Zumba Danszaal
Dinsdag 18:30 19:00 Core training Zaal A
Dinsdag 18:30 20:00 Training Lacrosse D1 Hockeyveld half rechts
Dinsdag 18:30 20:00 Volleybal SKC D14/D15 Sporthal Rechts
Dinsdag 18:30 20:00 Volleybal SKC H3/H4 Sporthal Links
Dinsdag 18:45 20:00 Jiu Jitsu gevorderd Budozaal
Dinsdag 19:00 19:30 Rugbytraining Dames LSRG Voetbal/Rugbyveld
Dinsdag 19:00 20:00 Aerial Acrobatics trainingsgr. Zaal B
Dinsdag 19:00 20:00 Club Yoga Multifunctionele zaal
Dinsdag 19:00 20:00 Jumping Zaal A
Dinsdag 19:00 20:00 Spinning Spinningzaal
Dinsdag 19:00 20:00 Zumba Danszaal
Dinsdag 19:00 20:30 Hockeytraining Thor D1 Hockeyveld half links
Dinsdag 19:30 21:00 Rugbytraining Heren LSRG Voetbal/Rugbyveld
Dinsdag 19:50 21:00 Vrij zwemmen De Zijl Recreatiebad
Dinsdag 20:00 21:00 Circuittraining Plexfit PlexFit
Dinsdag 20:00 21:00 Flamenco BL1 en BL3 Danszaal
Dinsdag 20:00 21:00 Judo Budozaal
Dinsdag 20:00 21:00 Jumping and Bodyshape Zaal A
Dinsdag 20:00 21:00 Spinning op hartfreq. Spinningzaal
Dinsdag 20:00 21:15 Mindfulness NL BL1, 3 en 5 Multifunctionele zaal
Dinsdag 20:00 21:15 Mindfulness ENG BL2 en BL4 Multifunctionele zaal
Dinsdag 20:00 21:30 SKC Volleybal H8 Zaal B
Dinsdag 20:00 21:30 Volleybal SKC D4/D5 Sporthal Links
Dinsdag 20:00 21:30 Volleybal SKC D8/D9 Sporthal Rechts
Dinsdag 20:15 21:45 Hockeytraining Thor D3 Hockeyveld half rechts
Dinsdag 20:30 21:30 Fitness instructie Fitness
Dinsdag 20:30 22:00 Hockeytraining Thor H1 Hockeyveld half links
Dinsdag 21:00 22:00 Ballet op spitzen en beginners Danszaal
Dinsdag 21:00 22:00 Kickboksen beginners Budozaal
Dinsdag 21:00 23:00 Training FF ZAT H1 Voetbal/Rugbyveld links
Dinsdag 21:00 23:00 Training FF ZAT H2 Voetbal/Rugbyveld rechts
Dinsdag 21:30 23:00 LUSV Basketball Zaal A
Dinsdag 21:30 23:00 LUSV Basketball Zaal B
Dinsdag 21:30 23:00 Volleybal SKC D2/D3 Sporthal Links
Dinsdag 21:30 23:00 Volleybal SKC D6/D7 Sporthal Rechts
Dinsdag 22:00 23:00 Kickboksen gevorderd Budozaal
Dag Start Eind Sport Locatie
Woensdag 8:00 9:00 Fitness instructie Fitness
Woensdag 9:00 9:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Woensdag 9:15 10:15 Club Yoga Multifunctionele zaal
Woensdag 9:30 10:30 Circuittraining Plexfit PlexFit
Woensdag 10:15 10:45 Core training Multifunctionele zaal
Woensdag 11:00 12:00 Fitnessinstructie Fitness
Woensdag 12:00 13:00 Circuittraining Plexfit PlexFit
Woensdag 12:00 13:00 Virtual Spinning Spinningzaal
Woensdag 14:00 15:00 Fitness instructie Fitness
Woensdag 15:15 15:45 Virtual Spinning Spinningzaal
Woensdag 15:40 16:25 Vrij zwemmen 5 Meibad
Woensdag 17:00 17:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Woensdag 17:00 18:00 Bodyshake Zaal A
Woensdag 17:00 18:00 Boksen Zaal B
Woensdag 17:00 18:00 Piloxing Danszaal
Woensdag 17:00 18:00 Poweryoga (t/m 18/4/18) Multifunctionele zaal
Woensdag 17:00 18:30 Zaalvoetbal Sporthal
Woensdag 18:00 19:00 Club Battle Zaal A
Woensdag 18:00 19:00 Fitnessinstructie Fitness
Woensdag 18:00 19:00 Gladiator Zaal B
Woensdag 18:00 19:00 Moderne dans Danszaal
Woensdag 18:00 19:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Woensdag 18:00 19:00 Spinning Spinningzaal
Woensdag 18:30 20:00 Volleybal SKC D10/D11 Sporthal Rechts
Woensdag 18:30 20:00 Volleybal SKC H1/H2 Sporthal Links
Woensdag 19:00 20:00 Club Power Zaal B
Woensdag 19:00 20:00 Pilates Budozaal
Woensdag 19:00 20:00 Polefitness Danszaal
Woensdag 19:00 20:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Woensdag 19:00 20:00 Spinning (t/m 25/10/17) Spinningzaal
Woensdag 19:00 20:00 Zumba Zaal A
Woensdag 19:00 20:30 Hockeytraining Thor Bedr.1 Hockeyveld half links
Woensdag 19:00 20:30 Hockeytraining Thor Bedr.2 Hockeyveld half rechts
Woensdag 19:30 21:00 Training FF ZAT H3 + ZON H1 Voetbal/Rugbyveld links
Woensdag 19:30 21:00 Training FF ZON D1 Voetbal/Rugbyveld rechts
Woensdag 20:00 20:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Woensdag 20:00 21:00 Buikdansen BL1 en BL3 Budozaal
Woensdag 20:00 21:00 Hoopdance BL2, BL4 en BL5 Budozaal
Woensdag 20:00 21:00 Circuittraining Plexfit PlexFit
Woensdag 20:00 21:00 Polefitness Danszaal
Woensdag 20:00 21:00 Stijldansen Zaal B
Woensdag 20:00 21:15 Raja Yoga Multifunctionele zaal
Woensdag 20:00 21:30 Volleybal SKC D1 Zaal A
Woensdag 20:00 23:00 Badminton LUSV Sporthal
Woensdag 20:30 21:30 Fitness instructie Fitness
Woensdag 20:30 22:00 Hockeytraining Thor D2 Hockeyveld half links
Woensdag 20:30 22:00 Hockeytraining Thor H2 Hockeyveld half rechts
Woensdag 21:00 22:00 Polefitness Danszaal
Woensdag 21:00 22:00 Stijldansen Zaal B
Woensdag 21:00 22:30 Taido Budozaal
Woensdag 21:00 23:00 Training FF ZAT H4 Voetbal/Rugbyveld links
Woensdag 21:00 23:00 Training FF ZON D2 Voetbal/Rugbyveld rechts
Woensdag 21:30 23:00 Volleybal SKC H1 Zaal A
Woensdag 22:00 23:00 Stijldansen vergevorderd Zaal B
Dag Start Eind Sport Locatie
Donderdag 8:00 9:00 Fitness instructie Fitness
Donderdag 9:00 9:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Donderdag 9:30 10:30 Circuittraining Plexfit PlexFit
Donderdag 11:00 12:00 Fitnessinstructie Fitness
Donderdag 12:00 13:00 Circuittraining Plexfit PlexFit
Donderdag 12:00 13:00 Virtual Spinning Spinningzaal
Donderdag 14:00 15:00 Fitness instructie Fitness
Donderdag 15:15 15:45 Virtual Spinning Spinningzaal
Donderdag 17:00 17:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Donderdag 17:00 18:00 Aerial Acrobatics Zaal B
Donderdag 17:00 18:00 Polefitness Danszaal
Donderdag 17:00 18:00 Steps Zaal A
Donderdag 17:00 18:30 Zaalvoetbal Sporthal
Donderdag 17:30 18:30 Rock and Roll BL1 en BL3 Budozaal
Donderdag 17:30 18:30 Tango BL 2 en BL4 Budozaal
Donderdag 17:30 18:30 Tapdance BL 5 Budozaal
Donderdag 18:00 18:30 Core training Zaal A
Donderdag 18:00 19:00 Fitnessinstructie Fitness
Donderdag 18:00 19:00 Hip Hop Danszaal
Donderdag 18:00 19:30 Training FF ZON D3 Voetbal/Rugbyveld rechts
Donderdag 18:30 19:30 Club Battle Zaal B
Donderdag 18:30 19:30 Club Yoga Multifunctionele zaal
Donderdag 18:30 20:00 LUSV Basketball D3/D4 Sporthal Links
Donderdag 18:30 20:00 LUSV Basketball H3/H4 Sporthal Rechts
Donderdag 18:30 20:00 Training Lacrosse D1 + H1 Hockeyveld half rechts
Donderdag 18:45 19:45 Jiu Jitsu beginners Budozaal
Donderdag 19:00 20:00 Ballet half gevorderd Danszaal
Donderdag 19:00 20:00 Salsa Zaal A
Donderdag 19:00 20:30 Hockeytraining Thor D1 Hockeyveld half links
Donderdag 19:30 20:30 Club Power Zaal B
Donderdag 19:30 20:30 Spinning Spinningzaal
Donderdag 19:30 21:00 Training FF ZAT H1 Voetbal/Rugbyveld links
Donderdag 19:30 21:00 Training FF ZAT H2 Voetbal/Rugbyveld rechts
Donderdag 19:45 21:00 Jiu Jitsu gevorderd Budozaal
Donderdag 20:00 21:00 Circuittraining Plexfit PlexFit
Donderdag 20:00 21:00 Leidance salsa Multifunctionele zaal
Donderdag 20:00 21:00 Modern jazz Danszaal
Donderdag 20:00 21:00 Zumba Zaal A
Donderdag 20:00 21:30 Hockeytraining Thor D4 Hockeyveld half rechts
Donderdag 20:00 21:30 LUSV Basketball D1/D2 Sporthal Links
Donderdag 20:00 21:30 LUSV Basketball H1/H2 Sporthal Rechts
Donderdag 20:30 21:30 Fitness instructie Fitness
Donderdag 20:30 21:30 Gladiator Zaal B
Donderdag 20:30 22:00 Hockeytraining Thor H1 Hockeyveld half links
Donderdag 21:00 21:30 Stretching Multifunctionele zaal
Donderdag 21:00 22:00 Bachata BL2 en BL5 Danszaal
Donderdag 21:00 22:00 Kickboksen dames Budozaal
Donderdag 21:00 22:30 Training FF ZAT H5 Voetbal/Rugbyveld links
Donderdag 21:00 22:30 Training FF ZAT D1 Voetbal/Rugbyveld rechts
Donderdag 21:15 22:30 Vrij zwemmen 5 Meibad
Donderdag 21:30 23:00 Hockeytraining Thor H3 Hockeyveld half rechts
Donderdag 21:30 23:00 LUSV Basketball D1/H1 Sporthal Links
Donderdag 21:30 23:00 LUSV Basketball H5 Sporthal Rechts
Donderdag 22:00 23:00 Kickboksen algemeen Budozaal
Donderdag 22:00 23:00 Leidance vrije training Danszaal
Dag Start Eind Sport Locatie
Vrijdag 8:00 9:00 Fitness instructie Fitness
Vrijdag 9:00 9:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Vrijdag 9:15 10:15 Pilates Multifunctionele zaal
Vrijdag 9:30 10:30 Circuittraining Plexfit PlexFit
Vrijdag 10:15 10:45 Core training Multifunctionele zaal
Vrijdag 11:00 12:00 Fitnessinstructie Fitness
Vrijdag 12:00 13:00 Circuittraining Plexfit PlexFit
Vrijdag 12:00 13:00 Virtual Spinning Spinningzaal
Vrijdag 13:00 14:00 Circuittraining USC Circuittraining
Vrijdag 15:15 15:45 Virtual Spinning Spinningzaal
Vrijdag 15:25 16:15 Vrij zwemmen 5 Meibad
Vrijdag 17:00 17:30 Aerobics Zaal A
Vrijdag 17:00 17:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Vrijdag 17:00 18:15 Polefitness trainingsgr. Zaal B
Vrijdag 17:30 18:00 Core training Zaal A
Vrijdag 17:30 18:30 Bootcamp Classic Sporthal
Vrijdag 18:00 18:30 Bodyshape Zaal A
Vrijdag 18:00 19:00 Fitnessinstructie Fitness
Vrijdag 18:00 19:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Vrijdag 18:15 19:15 Basketball King of Court Zaal B
Vrijdag 18:30 19:00 Core training Zaal A
Vrijdag 18:30 23:00 Volleybalcompetitie SKC Sporthal
Vrijdag 19:00 20:00 Poweryoga Multifunctionele zaal
Vrijdag 19:00 20:30 Hockeytraining Thor D6 Hockeyveld half links
Vrijdag 19:00 20:30 Hockeytraining Thor H2 Hockeyveld half rechts
Vrijdag 19:00 20:45 Badminton King of Court Zaal A
Vrijdag 19:00 21:00 Rugbytraining Heren LSRG Voetbal/Rugbyveld
Vrijdag 19:15 20:45 Badminton King of Court Zaal B
Vrijdag 19:50 21:00 Vrij zwemmen De Zijl Recreatiebad
Vrijdag 20:00 20:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Vrijdag 20:00 21:00 Circuittraining Plexfit PlexFit
Vrijdag 20:30 21:30 Fitness instructie Fitness
Vrijdag 20:45 23:00 Basketball King of Court Zaal A
Vrijdag 20:45 23:00 Zaalvoetbal King of Court Zaal B
Vrijdag 21:00 22:30 Frisbee Panic Voetbal/Rugbyveld
Dag Start Eind Sport Locatie
Zaterdag 9:00 10:00 Gladiator Zaal A
Zaterdag 9:00 17:30 Competitie Football Factory Voetbal/Rugbyveld
Zaterdag 9:30 10:30 Spinning Spinningzaal
Zaterdag 10:00 11:00 Club Yoga Multifunctionele zaal
Zaterdag 10:00 11:00 Zumba Danszaal
Zaterdag 10:30 11:30 Club Power Zaal A
Zaterdag 11:00 12:00 Fitnessinstructie Fitness
Zaterdag 11:00 12:00 Moderne dans BL1 en BL4 Danszaal
Zaterdag 11:00 12:00 Modern Jazz BL2 en BL5 Danszaal
Zaterdag 11:00 12:00 Hip Hop BL3 Danszaal
Zaterdag 11:00 12:00 Pilates Multifunctionele zaal
Zaterdag 12:00 13:00 Virtual Spinning Spinningzaal
Zaterdag 13:30 14:00 Virtual Spinning Spinningzaal
Zaterdag 13:30 14:30 Circuittraining Plexfit PlexFit
Zaterdag 15:00 16:00 Fitness instructie Fitness
Zaterdag 15:30 16:00 Virtual Spinning Spinningzaal
Zaterdag 17:00 17:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Zaterdag 19:00 19:30 Virtual Spinning Spinningzaal
Dag Start Eind Sport Locatie
Zondag 9:00 17:30 Competitie FF / LSRG Voetbal/Rugbyveld
Zondag 9:30 10:30 Poweryoga Danszaal
Zondag 10:00 10:30 Bootcamp Zaal A
Zondag 10:00 11:30 Volleybal vrijspelen Zaal B
Zondag 10:30 11:00 Core training Zaal A
Zondag 10:30 11:30 Yin Yoga Multifunctionele zaal
Zondag 11:00 11:30 Bodyshape Zaal A
Zondag 11:00 11:40 Virtual Spinning Spinningzaal
Zondag 11:00 12:00 Ballet half gevorderd (tm 22/4/18) Danszaal
Zondag 11:00 12:00 Circuittraining USC Circuittraining
Zondag 11:30 12:00 Core training Zaal A
Zondag 12:15 12:45 Virtual Spinning Spinningzaal
Zondag 12:30 14:00 Tafeltennis vrij spelen Danszaal
Zondag 13:25 14:30 Vrij zwemmen 5 Meibad
Zondag 13:30 14:00 Virtual Spinning Spinningzaal
Zondag 13:30 14:30 Circuittraining Plexfit PlexFit
Zondag 13:30 15:30 Badminton LUSV Sporthal Links
Zondag 13:30 15:30 Badminton vrij spelen Sporthal Rechts
Zondag 14:00 15:30 Tafeltennis king of table Danszaal
Zondag 15:00 16:00 Fitness instructie Fitness
Zondag 15:30 16:00 Virtual Spinning Spinningzaal
Zondag 15:30 17:30 Sunday International Sporthal
Zondag 17:00 17:30 Virtual Spinning Spinningzaal

Sport een keer gratis.

Vul je naam in

Download Coupon